Loading...

Islak Mendil (6×12 Ebat)

(6×12) ebatlarında ki ıslak mendiller, hayatı kolaylaştıracak ve kullanımı basit şekilde üretilmektedir. Son derece hijyenik olan bu ıslak mendiller, siz değerli müşterilerimizin ilgi odağı olmaktadır. Pratik temizlik için fazlasıyla tercih edilen ıslak mendiller aynı zamanda reklam yapma potansiyeline de sahiptir. Islak mendilin ambalajında yer alan şirket logosu ve isimleriyle birçok işletmenin reklamı yapılmaktadır. Lokanta, restoran, otel, kafe gibi mekanlarda çokça ilgi görmektedir.

(6×12 Ebat) Islak Mendilin Özellikleri Nelerdir?

Mendil ambalajlarının üzerinde baskı veya logo kullanılır. Ambalajın boyutları; en 6 cm, boy 12 cm olarak hazırlanır. Mendil dokusunun, tela ve spunlace (havlu doku) gibi çeşitleri vardır. Bu dokuda müşteri tercihine göre seçilmektedir. Mendilin ebatları, tela ve spunlace fark etmeksizin; 20 cm×15.5 cm dir. Islak mendilde bulunan sıvı, softur. İç sıvı kokusu genel-kolonya kokusudur. Bu kokular, organik ve inorganik maddelerden arındırılmış saf su ile elde edilmektedir. Nemli olarak ambalajlanan ıslak mendillerin, kullanıcıya ulaşana kadar kokusu ve ıslaklığı kaybolmaz. Firmaların istekleri doğrultusunda, ıslak mendil ambalajına uygulanan baskı türü, esnek baskı kalıbıyla yapılan flexo baskıdır.

Islak mendilin ambalaj kâğıdı 4 farklı çeşitten oluşur. Bunlar; beyaz tripleks, çorbalık kuşe, gri tripleks ve metelize kağıttır. Firma arzusuna göre bu ambalaj türlerinden birini seçer.

Islak mendil (6×12 ebat) Toptan sipariş veren firmaların ilk tercihi arasında yer alır. Bu ıslak mendillerin minimum sipariş adeti: 10.000 dir.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart