Loading...

Stick Şeker (Beyaz)

Evinize davet ettiğiniz misafirler için, kafelerde, restoranlarda ve birçok yerde pratik kullanımı ile öne çıkan stick şeker (beyaz) sıklıkla kullanılmaktadır. El değmeden açılan paketleri ile hijyenik olan bu ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ayrıca içinde kimyasal karışımların bulunmaması da sağlık açısından bir artı olarak öne çıkmaktadır. Beyaz stick şekerler şeker pancarı ile üretilen ve içerisinde hiçbir kimyasal karışımın bulunmadığı tek kullanımlık ambalajlar halinde satışa sunulmaktadır.

Kafe ve restoranlarda kullanımı daha öne çıkan beyaz stick şekerler içeceği tatlandırmak amacı ile kullanılmaktadır. Üzerine firmanızın baskısını bastırabileceğiniz stick şekerler ile aynı zamanda markanızın reklamını da yapabilirsiniz. Küçük ve paketler halinde olması sayesinde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Depolama açısından da işletmelere kolaylık sağlayan stick şekerler müşteri isteğine göre farklı gramajlarda paketlenebilmektedir.

Stick Şeker (Beyaz) Fiyatları

Pratik kullanımı ile sık tercih edilen ve kullanılan stick şeker (beyaz) fiyatları birçok etkene göre değişiklik göstermektedir. Bu değişiklikler ambalaj adedine, ürünün gramajına ve ürünün kalitesine göre değişmektedir. Sık kullanılan bu ürünleri alırken uygun fiyatlı ve kaliteli satın almaya önem verilmelidir. Firmamız işletmenizin için baskılı stick şeker üretimi gerçekleştirmektedir. Standart baskılara sahip ürün tercih edebileceğiniz gibi firmanızın logosunun yer aldığı ürünleri de tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi ve sipariş için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart