Loading...

Islak Mendil

Birçok alanda kullandığımız ve gittikçe artan tüketimi ile ıslak mendiller, tek kullanımlık olması, taşıma kolaylığı, pek çok alanda ihtiyaç anında hızlı ve pratik kullanılabiliyor olması ile gerekli görülüyor ve tüketiliyor. Siparişiniz üzerine ürettiğimiz ve üzerinde logonuzun bulunduğu ıslak mendil (6×10 ebat) paketleri birçok alandaki sağladığı kolaylık ile tercih edilmektedir. Pek çok alanda gittikçe artan tüketimi ile ıslak mendiller firmanızın reklamı için çok doğru bir tercih olacaktır.

Kullan at kullanımı ile sağladığı hijyeni organizasyonların ve çalışan sayısı fazla olan firmaların vazgeçilmezi yapmaktadır. Çalışan sayısının fazla olduğu şirketlerde çalışanlar tarafından kullanılması için ya da özellikle yemek sektöründeki şirketlerin, müşterilerine servis ve ikramlarının yanında ve sonrasında kullanılması için çok tercih edilmektedir. Uzun vadede düşünüldüğünde firmalarda ve organizasyonlarda tasarruf sağlamaktadır.

Ürün Hakkında

Satışını yaptığımız ürünler insan sağlığına zararlı değildir. Uzun süre saklanabilir. Hava koşullarına dayanıklıdır. Kullanım sırasında herhangi bir deformasyon görülmemektedir. Firmamız bazı seçenekleri müşterinin tercihine göre hazırlayabilmektedir. Müşterilerimizin isteği üzerine ürettiğimiz ıslak mendil (6×10 ebat) paketlerinin üzerine reklam amaçlı uyguladığımız logolarınız kaliteli malzemeyle ve uygun maliyetle üretilir. Islak mendillerin fiyatı müşterilerimizin tercih ettiği malzemeye veya adedine göre değişiklik göstermektedir. Minimum 10.000 adet sipariş verilebilmektedir.

Sağlığa önem veren bir firma olarak, hijyeni sağlamayı ve sürdürmeyi istiyoruz. Sağlığın korunması için isteğiniz üzerine ürettiğimiz ürünlerle
yanınızdayız. Her daim sizleri düşünmekteyiz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart