Loading...

Muğla Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Özellikle kurumsal promosyon ve marka imajı açısından ön planda olan stick şekerler, uzun ve ince yapıdadır. Bu şekilde tasarlanması müşterilere kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Tek kullanımlık olan bu şekerlerin içerisindeki miktar yaklaşık olarak bir çay kaşığı şeker ile denk gelmektedir. Misafirlerin ziyaretinde ya da müşteriler geldiğinde çay ya da kahve gibi sıcak içeceklerin yanına konulan bir iki adet stick şeker üzerinde yer alan logonuz ile, gelen insanların sizden ve markanızdan etkilenmesini sağlamaktadır. Görüşmeler stick şekerler sayesinde çoğu zaman sizin açınızdan olumlu sonuçlanmaktadır. Müşterileriniz tarafından görülen stick şekerlerin, sizin markanızın kalıcı olması açısından önemi yadsınamayacak ölçüde fazladır.

İnsanlarda Stick Şeker Etkisi

Muğla baskılı stick şeker ve Amerikan servis ürünlerinin tamamında %100 şeker pancarı kullanılmaktadır. Bu nedenle işletmenize gelen misafirler ilk etapta hem sizin logonuzu görmekte hem de şeker pancarının orijinal tadı ile size daha da hayran olmaktadır. RFTPAK tarafından pazarlanan ürünler arasında stick şekerler bulunmaktadır.

Stick Şekerlerin Amerikan Servis ile Pazarlık Süreci

Firmamız işletmelere American servis sunarak stick şekerlerin pazarlık sürecini üstlenmektedir. Firmamızdan satın alınan ürünler hem kaliteli hem de kullanışlıdır. Stick şekerlerin Amerikan servis ile satın alınması durumunda işletmeler için pek çok fayda sağlamaktadır. Bu faydalardan biri de müşteriler üzerinde oluşturulan anlık marka etkisidir. Stick şekerlerin baskısız kullanımı markanızın gelişmesi için herhangi bir etki yaratmıyor iken baskılı kullanımı birçok müşterinin sizi tercih etmesini sağlamaktadır.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart