Loading...

Stick Şeker (Esmer)

Stick şekerler, özellikle kalabalık çalışanlı şirketlerde veya restoran ve kafe gibi gün içerisinde fazlaca insanın ziyaret ettiği mekanlarda tercih edilen ürünler arasındadır. Tek kullanımlık olması hem kullanım kolaylığı sağlar hem de daha az yer kaplamasına neden olur. Ayrıca, kapalı paketlerde olduğundan özellikle günümüz koşullarında hijyenik açıdan da sıkça tercih edilmektedir.

Firmamız, stick şeker (esmer) satışı yapmaktadır. 2-3-4 gram şeklinde gramaj seçenekleri bulunmaktadır. Ambalajın yapımında kuşe kâğıt kullanılmaktadır. Temin edeceğiniz işletme için özel baskı yapılabilir. Bu sizin tercih edeceğiniz şekilde; Dilerseniz logo dilerseniz şirket ismi olacak şekilde tasarlanmaktadır.

Neden Stick Şeker Tercih Edilmelidir?

Firmamızdan satın alacağınız işletmenize özel stick şeker ile aslında şirketinizin reklamını da yapmış olursunuz. Müşterileriniz veya çalışanlarınızın şirketinize bakışı olumlu yönde değişir ve kendilerini özel ve değerli hissederler. Ayrıca, günümüz koşullarında, hijyene bu denli dikkat edilirken, tek kullanımlık ürünlerle sizler de müşterilerinize verdiğiniz değeri göstermiş olacaksınız. El değmeden içecekleri tatlandırma imkânı sunan bu ürün beyaz tercih etmeyen müşterilerinize de kendini ayrıcalıklı hissettirecektir

Ürünler, firmamızda dilediğiniz tasarımlarla ve içerikle hazırlanabilir. Sizlerin gönderdiği tasarımlar basılabileceği gibi, istediğiniz tasarımı ekiplerimizle de yapabiliriz. Gramaj ve içerik tercihi yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şirketimizle iletişime geçmek ve siparişinizi oluşturmak. Türkiye’nin 81 iline kargo imkanı ile hemen şimdi sipariş oluşturmak için bizlerle iletişime geçin.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart