Loading...

Muğla Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Hijyenin önemli olduğu, insan yoğunluğunun yaşandığı lokanta, cafe gibi büyük işletmelerde stick şeker oldukça sık tercih edilmektedir. El değmeden üretilip paketlenerek elde edilir. Üretime başlamadan önce gerekli tüm sertifikalar alınır. RFTPAK olarak %100 şeker pancarından ürettiğimiz şekeri kaliteli ve dürüst hizmet anlayışımızla sizlerle buluşturuyoruz. Merdiven altı üretim yapan firmalardan farkımız, kaliteden ödün vermeden, katkı maddesi kullanmadan ve tatlandırıcı eklemeden stick şekerlerimizi üretiyoruz.

İki çeşit stick şeker üretimimiz vardır. Bunlar beyaz stick şeker ve esmer stick şekerdir. Baskılı stick şekerlerin gramajını siz belirliyorsunuz. 2-3-4 gramaj olarak değişiklik göstermektedir. Stick şekerlerin üstüne marka veya logonuzu baskılıyoruz. Tek kullanımlık stick şekerler, müşteriler tarafından hijyeni göz önünde bulundurduklarından tercih edildiği için işletmeler toptan stick şeker alımı yapmaktadır. İşletmelerin tercih etmesinin başka sebebi, israf olmamasıdır. Kişilerin ihtiyacına göre alınıp kullanılmaktadır.

Amerikan Servis

Amerikan servis, sofra örtüsü kullanmaya gerek kalmadan genellikle resmi olmayan, samimiyet barındıran yemeklerde tercih edilmektedir. Amerika kültüründen ortaya çıkmıştır. Ev tekstilinde şık ve dekoratif modelleriyle günümüzde sıkça karşımıza çıkmaktadır. Son zamanların en trend ev aksesuarı olmayı başarmıştır. Firmamız tarafından Baskılı stick şeker ve Amerikan servis üretimimiz titizlikle ve kaliteden ödün vermeden yapılmaktadır. Logo veya markanızı Amerikan servisi mutfak gereçlerine baskılıyoruz. Lokanta, cafe ve bar gibi kalabalık mekan sahipleri sunumlarına hoşluk kazandırmak için Amerikan servisi oldukça tercih etmektedir. Dilediğiniz kağıt türüne dilediğiniz baskı için bizimle irtibata geçebilisiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart