Loading...

Promosyon Kibrit

Promosyon kibritler ile firmalar kendi üretimlerini bir reklam aracı olarak kullanır. Mevcut firma kendi sektörüne uygun bir ürün seçer ve o ürünün üzerine baskılı reklam yapar. Böylelikle genel alıcı kitlesine etkin bir şekilde ulaşım sağlar. Firmamız promosyon reklamlı kibrit üretimi yapmaktadır.

Reklam Aracı Baskılı Promosyon Kibrit

Promosyon kibritler farklı modellerde ve farklı boyutlarda tasarlanıp üretilir. Kibritlerin üzerine mevcut firmanın logosu ya da ismi basılır. Kibrit kullanan kişiler böylelikle reklam veren firma hakkında bilgi sahibi olacaktır. Promosyon kibritler etkileyici ve akılda kalıcı birer reklam aracı haline kolayca dönüştürülebilir. Otel işletmeleri, restoranlar, kafeler, barlar bir reklam aracı olarak promosyon kibrit kullanımını tercih eder. Kibrit kutusu üzerine reklam veren firmanın adresi ve iletişim bilgileri yer alır. Bu durum reklamı gören kişilerin firma ile irtibata geçebilmesini sağlar. Kibritler farklı şekillerde üretilebilir, standart sürgülü kibritler ve pro kibritler gibi çeşitleri bulunur. Sürgülü kibritler, standart bir şekilde üretilir ve pratik bir kullanım sağlar. Pro kibritler standart kutulara göre daha uzundur çünkü kibritler daha uzun ve kalın üretilir. Ayrıca kapağı yana açılan kibrit kutularının yanında yana kaydırmalı, kapağı arkaya açılan, üçgen kutulu ve dikdörtgen uçlu kibrit kutuları da tasarlanmaktadır.

Firmamız tarafından tercihe göre promosyon kibrit üretimi yapılır. İstenilen boyutlarda ve sayıda seri bir şekilde üretilip, satışa sunulur.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart