Loading...

Poşet İhracatı

Poşetler  avm, market, eczane, fırın, paket servis gibi işletmelerin ihtiyaçlarına uygun olarak farklı modellerde ve büyüklüklerde üretilmektedir. Ayrıca firmaların reklamları görevi gören logolar da poşetlerin üzerine basılmaktadır. Firmamız RFTPAK Ambalaj da poşet ihracatı gerçekleştiren profesyonel bir firmadır. İşletmelerin ihtiyaçlarına uygun olarak farklı boyutlarda üretim gerçekleştiren firmamız, kaliteli ve sağlıklı ürünler üretmektedir. Siz de ihtiyacınız olan poşetler için firmamıza sipariş verebilirsiniz.

Kaliteli ve Güvenli Baskılı Poşetler

Firmamız %100 müşteri memnuniyetine önem vererek kaliteli işçilikle poşet üretimi gerçekleştirmektedir. Firmaların istediği üzerine şirket logolarının yer aldığı kaliteli poşetler üreten firmamız, sipariş üzerine hizmet vermektedir. Siz de işletmenizin yapısına uygun poşetler için sipariş vermek isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Basklı Poşet Üretimi ve Fiyatları

Poşetler gıda, giyim sektörleri başta olmak üzere pek çok işletmenin müşterilerine satın aldıkları ürünleri taşımaları için verdikleri promosyon ürünlerdir. Bu ürünler işletmelerin kaliteli bir hizmet verdiklerini göstermek adına önemli bir reklam aracıdır. Bu nedenle kaliteli malzemeler kullanılarak yapılması gerekmektedir. Firmamız bahsedilen bu hususlara uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Özel baskı makineleri ile üretim gerçekleştiren firmamız, farkı boyutlarda poşetler üretebilmektedir. Firmamızın ürettiği baskılı poşetlerin fiyatları ise verilen sipariş miktarına, boyutlarına ve şirket logolu olup olmamalarına bağlı olarak farklı fiyatlardan işlem görmektedir.  Siz de işletmenizin yapısına uygun poşetleri firmamızdan sipariş vermek için web sitemizde bulunan irtibat bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart