Loading...

Islak Mendil (6×12 ebat)

İnsanlar açısından bir işletmeye girişte ilk intiba oldukça büyük önem taşımaktadır. Aynı şekilde hizmet sonrası işletmeden ayrılırken yeniden işletmeyi kullanması için görsel üstünlüğün ve hijyenin sağlanması gerekmektedir. Özellikle yiyecek, içecek sektörü tarafından tercih edilen Islak Mendil (6×12 ebat) oteller, turizm bölgeleri ve ulaşım sektörü tarafından da talep görmektedir. İşletmenin hizmetini kullanırken verilecek imaj hem kurumsal kimliğin tanıtımı hem de sağlığa verilen önem olarak karşımıza çıkmaktadır. İkisini birleştiren işletmelerde müşteri memnuniyeti artmakta yeni müşteri kazanımları hızlanmaktadır.

İşletmeye Özel Baskılı Mendiller

Islak Mendil (6×12 ebat) üretimi dışarıdan standart olarak görülmesine rağmen aslında böyle değildir. İşletmeye özel yapılmaktadır. Öyle ki paket boyutu ve şekli işletmenin taleplerine uygun olarak karşılanmaktadır. Dikdörtgen, kare veya farklı şekillerde talepler olabilmektedir. Burada önemli olan işletmenin kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtmaktır. Dış baskısı ve renk uyumları da siparişe özeldir. İşletmenin logosu, iletişim bilgileri, sosyal medya ve bağlantı adresleri yer almakta olup isteğe bağlı olarak resimlerle desteklenmektedir. Ayrıca paket içeriğinde bulunan mendilin ıslaklık derecesi, alkol oranı ve koku seçimi tamamen işletmeye bırakılmıştır. Alkollü veya alkolsüz, farklı koku çeşitlerinden seçim veya kokusuz içerikler üretilmektedir. Böylece her işletmenin kurumsal yapısına uygun ıslak mendil siparişi vermek mümkün hale gelmektedir.

Islak Mendil (6×12 ebat) yardımıyla müşterilerinize hijyenik, hoş kokulu ferah ortamlar sağlamak ve işletmenizi tanıtmak oldukça kolaydır. Tek kullanımlık ürünler kategorisinde en çok tercih edilen ürünümüzden hemen sipariş verebilmek için bizimle iletişime geçebilir, işletmenize özel hazırlanacak ürünlerle hemen tanışabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart