Loading...

Ordu Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Kafe, restoran, bar, otel ya da kurumsal firmanız için dilediğiniz şekil, renk, görsel ve yazı kullanarak stick şeker ve Amerikan servisi toptan satışı yapmaktayız. Ürünlerin hazırlanması aşamasında hijyen koşullarına uygun olarak hizmet verilmektedir. Rftpak olarak en önem verdiğimiz konu müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitemizdir. Siparişleriniz uygun koşullarda hazırlanıp en kısa zamanda talep ettiğiniz yere gönderilir. Uygun fiyat seçenekleriyle tüm Türkiye’ye gönderim yapılmaktadır. Ordu Baskılı stick şeker ve Amerikan servisi seçenekleri için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Baskılı Stick Şeker

Firmanızın logosunun basılı olduğu ürünleri kafe, restoran, bar, otel ya da tanıtım amacıyla toplu olarak sipariş verebilirsiniz. Açılışlarda promosyon amacıyla kullanılabilecek ürünlerimiz mevcuttur. Dilediğiniz desende hayal ettiğiniz tasarımla baskı yapılır. Ayrıca renk tercihinizle tasarımınıza farklılık katabilirsiniz. Müşterilerinizin ve sunduğunuz hizmetin özelliklerine göre baskılı stick şeker üretimi yapılır. Baskılı stick şeker içine dilediğiniz türden şeker koyulabilir. Tercihlerinizi üretim aşamasından önce belirtmeniz yeterli olmaktadır.

Amerikan Servis

Firmanızın görseli ya da sadece logosuyla dilediğiniz renkte üretim yapılarak müşterilerinize yaptığınız sunumların renklenmesi sağlanır. Ayrıca sunum sırasında kullanılan Amerikan servis üzerine firma bilgileriniz ya da ürünleriniz de baskı olarak yapılır. Okul ve kreş gibi ortamlarda kullanılan Amerikan servislerini renkli ve eğlenceli tasarımlarla süsleyebilirsiniz. Üzerine iletmek istediğiniz mesajı da yazarak firmanızla ilgili reklamınızı da yapmış olursunuz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart