Loading...

Ordu Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Islak mendiller pratik bir temizlik aracıdır. Evlerde, iş yerlerinde veya hayatın herhangi bir yerinde acil olarak temizlenmesi gereken bir yer olduğunda ıslak mendiller büyük bir kurtarıcıdır. Hızlı ve kolay bir şekilde hijyen, ıslak mendiller sayesinde sağlanır.

Islak Mendillerin Pratik Kullanımı

Kolonyalı ıslak mendil ile birkaç saniye içerisinde temizlemek istenilen yer temizlenir. Islak mendillerin içeriğinde zararlı kimyasalların olmaması çok önemli bir detaydır. Islak mendiller doğrudan cildimize temas eder ve bundan dolayı sağlığa zararlı kimyasallar içermemelidir. Baskılı kolonyalı mendil üretimi yapan firmamız insan sağlığını öncelikli tutar ve üretilen ıslak mendiller kalite kontrolünden geçer. Rftpak olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz ıslak mendiller sağladığı hijyenin yanı sıra hoş bir kokuya sahiptir. Islak mendiller bebek temizliğinde, günlük hayat içerisinde makyaj temizliğinde sıklıkla tercih edilir ve artık hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiştir. İş yerinde elektronik bir cihazın tozu alınmak istenildiğinde, evde herhangi bir yerde ufak bir leke oluştuğunda, dışarıda elbisemizin üstüne yemek parçası düştüğünde ıslak mendiller kurtarıcımız olur.

Baskılı Islak Mendil Avantajı

Islak mendillerin üzerine farklı çeşitlerde baskılar yapılır. Islak mendiller bu anlamda bir reklam aracı olarak da kullanılabilir. Kolonyalı ıslak mendiller tercihe göre farklı logo çeşitleri ile yapılandırılır. Firmamız tarafından Ordu baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil üretimi yapılıp, toptan satış hizmeti verilir.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart