Loading...

Ortaklar Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Ortaklar baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil seçeneklerimiz ile uzun süredir kafe, restoran ya da lokanta gibi işletmelerde yerimizi aldık. Kurumsal logonun basılı olduğu işletmeye özel üretilen ıslak mendillerimiz oldukça uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerdir. Dört boyut seçeneği bulunan ıslak mendil ürünlerimiz müşteri talebine göre tasarlanmakta ve toptan satışı gerçekleştirilmektedir. Hızlı teslimat fırsatları ile de kolayca temin edebileceğiniz ıslak mendiller RFTPak Ambalaj tarafından üretilen uzun ömürlü ve dayanıklı ürünlerdir. Bunun yanı sıra oldukça hijyenik ve steril koşullarda üretilmişlerdir. Hemen online sipariş vererek toptan bir şekilde uygun fiyatlar ile baskılı ıslak mendil ürünlerimizden satın alabilirsiniz.

Minimum 10.000 Adet Sipariş ve Toptan Satış

Baskılı ıslak mendil ürünlerimiz işletme adınız ya da logonuz basılı olacak şekilde üretilir ve toptan bir şekilde satışı yapılır. Ürünün tasarımında tüm detayları sizler belirlersiniz ve minimum on bin adet baskılı ıslak mendil siparişi verebilirsiniz. Hızlı teslimat imkanlarımız ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun baskılı ıslak mendil temin edebilirsiniz.

İşletmelerde Görsel Bütünlük

Islak mendiller baskılar ile birlikte sadece sizin işletmenize özel bir hal alırlar ve müşterilerinize ikram ettiğiniz takdirde imaj olarak sizlerin kurumsallığından tatmin olurlar. Bu sayede işletmelerinizde ve şirketlerinizde sizin marka adınız altında yer alan ürünler ile görsel bir bütünlük sağlamış olursunuz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart