Loading...

Islak Mendil Ürünleri

Hazır yemek tüketiminin giderek arttığı günümüzde hizmet sektörünün en büyük halkası olan kafe, bar ve restoranlar için sunulan menü kadar hijyenik kriterler de oldukça önemlidir. Bunun başında, serviste ikram edilen peçete ve ıslak mendil gelmektedir. Üzerinde markanızın logosunun bulunduğu baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil sayesinde hijyen kurallarına dikkat eden kurum kültürünüz ile müşterilerinizin güvenini kazanırsınız. Ayrıca logonuzun ikram ürünlerinin üzerine baskılanması marka bütünlüğü açısından oldukça önemlidir. Anlık kullanımı tercih etmeyen müşteriler, ihtiyaç duyduklarında kullanmak üzere ambalajlı ıslak mendili çantalarına koyabilir. Böylece markanızı mekanınızın dışına taşımış olursunuz. Tercih edilmek için büyük bir işletme olmanıza gerek yok, temiz ve özenli olduğunuzu göstermeniz müşterilerinizin güvenini kazanmak için önemli bir detaydır. Yiyecek servisi yapan her işletme ıslak mendil veya kolonyalı ıslak mendil şeklinde ürün tercihine göre firmamızla iletişime geçebilir.

 

Üretim

RFT Paketleme Ambalaj olarak  6×10, 6×12, 7×10 ve 7×12 şeklinde çeşitli boyutlarda ıslak mendil üretimi yapmaktayız. İhtiyacınıza göre ölçülendirebileceğiniz ıslak mendillerin boyutunu belirlerken logonuzun tasarımına uygun bir seçim yapmanızı öneriyoruz. Doğru ölçülere karar vermek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Toptan Satış

Talep ettiğiniz ürün çeşidini, ölçüsünü ve miktarını belirtmeniz halinde, firmamızın Türkiye’nin her yerine gönderim ağı mevcuttur. Üretici firma olmamızın getirdiği avantajla, sizlere uygun maliyetli ürünler sunmak için ülke çapında hizmet vermekteyiz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart