Loading...

Baskılı Kâğıt İhracatı

Ticaret ve hizmet sektöründeki son 20- 30 yıldaki farklılaşma pek çok alanda da değişikliği beraberinde getirmiştir. Özellikle yeme içme sektöründe değişim firmaların farklı ve pratik ürünleri tercih etmesine sebep olmuştur. Bahsetmiş olduğumuz bu ürünler, tek kullanımlık ve hijyenik ürünlerdir. Ayrıca bu ürünler, şirketlerin tanıtımları adına da önemlidir. Çünkü bu ürünler şirket logolarının yer aldığı baskılı ürünlerdir. Bu sayede firmalar reklamlarını da yapabilir ve kurumsal bir kimlikle hizmet verdiklerini müşterilerine gösterebilmektedir.

Güvenilir Ambalaj Ürünleri

Basklı kâğıt ürünleri; kasap, süt ve süt ürünler, yeme-içme sektörü gibi pek çok sektörde kullanılmaktadır. Ambalaj olarak kullanılan bu ürünler, kaliteli kâğıt kullanılarak ve işletmelerin özelliklerini ön plana çıkaracak şekilde tasarlanmaktadır. Firmamızın gerçekleştirdiği baskılı kâğıt ihracatı da kaliteli kağıtlar ve özel baskı makinelerinde yapılmaktadır. Sipariş üzerine kaliteli ambalaj ürünleri üreten firmamız, şirketlerin özelliklerine uygun ürünler üretmektedir.

Kaliteli Promosyon Ürünleri İhracatı

RFTPAK Ambalaj olarak firmamız, baskılı kâğıt ihracatı konusunda geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Tost kağıtları, kasap kağıtları, Amerikan servis, stick şeker gibi pek çok pratik ve hijyenik ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Sipariş üzerine hizmet veren firmamız, firmaların şirket logolarını ön plana çıkararak ayrıca tanıtım konusunda da profesyonel bir iş gerçekleştirmektedir. Siz de ihtiyacınız olan baskılı kâğıt ürünleri için web sitemizde bulunan iletişim adreslerimizden firmamızla görüşebilir ve farklı ambalaj ürünlerinin siparişini verebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart