Loading...

Baskılı Hijyenik Ürünler

Zorlu günlerin içinde yeniden açılan ve canlanmaya çalışan çaycılar, kafeler, pastaneler, kahvaltı salonları, restoranlar/lokantalar, uzun yol otobüs işletmeleri ve oteller ihtiyacınız olan tüm ambalajlı ürünler için RFTPAK tüm gücüyle hizmetinizdedir. Ürünlerimiz sağlıklı ve hijyenik koşullarda el değmeden paketlenmekte ve Türkiye’nin her yerine gönderilebilmektedir. Siparişlerinizi hem irtibat telefonlarımızdan hem de e-mail adreslerimizden almaktayız. Markanıza uygun olarak hazırladığımız tasarımlarda sizin onayınızı alarak ürünleri en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Toptan satış yaptığımız paketli ürünlerimiz arasında müşterilerimizin en çok dikkatini çekebileceğine inandıklarımızın başında Kırıkkale Baskılı Stick şeker ve Amerikan Servis yer almaktadır. İşletmelerinizin adının sosyal medya dahil her ortamda yaygınlaşması ve etkin olarak duyurulmasında, görsellik ve renk seçimi ile birlikte joker olarak kullanılan ürünlerdir. Üstün kalite, fiyat avantajı, istenen renk ve tasarımlarla hazırlanan baskılı ürünlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz. Ürünler üzerindeki baskılar tamamen işletmenize özel olacaktır. Müşteriyi çekmek veya memnunluk duyanların tekrar gelmesini sağlayabilmek için sunumunuza pozitif katkı sağlayacaktır.

Baskılı Paket Şeker Çeşitlerimiz

Promosyonda en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında “Baskılı Stick Şeker” yer almaktadır. Baskılı Stick şekerler; esmer şeker, beyaz şeker ve tatlandırıcı içerikleri ile farklı boyut ve ağırlıkta üretilebilmektedir. İhtiyaca ve isteğe göre farklı şekillerde de dizayn edebiliriz. Kullan-at özelliği ile hijyen sunmaktadır. Her mekânda müşterilerinize ve ziyaretinize gelen misafirlerinize çay veya kahvenin yanında servis edilerek anlık çarpıcı etkisiyle nerede oldukları bilgisini verir. Temsil yeteneği çok güçlüdür. Paketlerin içine koyduğumuz ürünlerimiz kalitesi tartışılmaz, genelde yerel şeker pancarlarından üretilmiştir. Türk Gıda Kodeksi yönetmeliğine göre hazırlanmaktadır.

Size Özel Amerikan Servis

Özellikle müşteri sirkülasyonunun yoğun olduğu kafe, restoran/lokanta ve otellerde; sizinle, size özel ilgi çekici olarak tasarladığımız ve size sunduğumuz Amerikan servisi ürünlerimizle öne çıkabilir ve tanıtımlarda özel bir yere sahip olabilirsiniz. Üstelik çabuk ve etkin bir temizlikle sofralarınız kısa zamanda tekrar hizmete hazır hale gelebilir. Zamandan tasarruf ve müşteride memnuniyet sağlarsınız.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart