Loading...

Zonguldak Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Zonguldak baskılı  stick şeker ve amerikan servis siparişi için arayışta olanlar için Rftpak firması olarak üretim ve satış hizmeti sağlamaktayız. Stick şeker; kafelerde, barlarda, çay ocaklarında, eğitim kurumlarında, spor salonlarında yani yiyecek içecek sektörü ve eğlence sektöründe kullanılan promosyon bir üründür. İnsanların ortak zaman geçirdiği yerlerde kullanılan stick şekerler markalar tarafından hijyen açısından tercih edilen bir ürün olmaktadır. Stick şeker paketlerinin üzerine baskı yaptırarak kullanmanız sizin marka değerinizi yükseltecektir. Küçük bir ayrıntı olarak görünse de özenli bir kullanım imkânı sunmak markaya artı değer katacaktır. Baskılı stick şeker paketlerinin üzerine logonuzu ve tasarımını bastırarak kullanım sağlayabilirsiniz.

Stick Şeker Çeşitleri

Baskılı stick şeker paketlerini beyaz şeker, esmer şeker ve tatlandırıcı olacak şekilde seçebilirsiniz. Tek kullanımlık paketler halinde hazırlanan stick şekerleri farklı gramajlar halinde sipariş vermeniz mümkün. Hijyen açısından da oldukça sağlıklı bir kullanım sağlar.

Baskılı Amerikan Servis

Amerikan servisler yiyecek içecek sektörü başta olmak üzere eğlence sektöründe de sıklıkla tercih edilen bir ürün olmaktadır. Tek kullanımlık tüketim imkânı sunan Amerikan servisler hijyen açısından da oldukça gerekli bir promosyon ürün olmaktadır. Servis açma ve masayı başkalarına hazırlama noktasında oldukça hızlı ve kolay bir kullanım sunar. Amerikan servislerinin üzerine logonuzu, tasarımınızı ve menünüzü bastırarak kolay erişim imkanı sağlayabilirsiniz. Kaliteli kâğıttan ürettiğimiz Amerikan servisler sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart