Loading...

Zonguldak Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Hayatımızda her alanında önemli yere sahip olan konulardan bir tanesi hijyendir. Yemek önceleri ve sonraları el ağız temizliğinde, masa veya raf temizliklerinde, teknolojik alet temizliğinde vb. Birçok alanda kullanılan ıslak mendiller hayatımıza oturmuştur. Firmamız rftpak sahip olduğunuz kafe, restoran, lokanta veya diğer iş alanlarınızda kullanmak için ıslak mendil üretimi gerçekleştirmektedir.

Bastırdığınız size özel ıslak mendillerle sadece hijyen sağlamakla kalmaz firma isminiz ve logonuzla kendi reklamınızı da yapabilirsiniz. Islak mendiller insanların çantasında, arabasında veya cebinde kolaylıkla taşıyıp her an kullanabileceği ürünlerdir. Müşterilerinizin sadece o an değil, yanına alıp farklı bir gün farklı bir yerde kullanabileceği Zonguldak baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil ile reklamınızın elden elde dolaşmasını sağlayabilirsiniz.

Islak mendilin üzerinde; yazdırmak istediğiniz isim, iletişim, ulaşım ve web adresiniz bulunabilir. İletişim ve web adresinizi yazdırmanız sonucunda müşterilerinizle iletişiminiz daha etkili ve kolay hale gelecektir. İçeriğinde sağlığa zararlı madde bulunmayan ıslak mendil tedariki ile müşteri memnuniyeti kazanabilirsiniz.

Islak Mendil Çeşitlerimiz

Kullanılan malzeme, ürünün boyutu ve adedi siz müşterilerimiz tarafından belirlenmektedir. İsteğinize göre kolonyalı veya kolonyasız ıslak mendil üretimlerimiz mevcuttur. Ürünlerimizde alkol bulunmaktadır. Hoş kokusu, kaliteli malzemesi ve markanız ile bütünleşen RFT Pak ıslak mendillerimiz müşterilerinizin de hoşuna gidecek.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart