Loading...

Yozgat Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Bütün işletmeler iş yaşamlarına başlamadan önce birçok baskılı ambalaj ürününe ihtiyaç duymaktadır. Yozgat baskılı stick şeker ve Amerikan servis ürünleri ihtiyaç duyulan ürünlerden sadece bazılarıdır. RFTPak firması olarak şirketimizin amacı işletmelerin ihtiyaç duyacağı bütün ürünlerin karşılanmasını sağlamaktır. Yapılan pazar araştırmalarına göre baskılı ürünlerin müşteriler üzerinde olumlu bir etki yarattığı, hatta yeni müşterilerin kazanılmasını sağladığı belirlenmiştir. Firmamızda iletişim bilgilerinizin ve logonuzun yer alacağı bütün baskılı ürünlere ulaşmanız mümkündür. Firmamız hazır logo basımı yaptığı gibi talep edilmesi durumunda yeni logo tasarımları da yapmaktadır.

Baskılı Stick Şeker

Çay ve kahve gibi sıcak içecek servisinin fazlaca yapıldığı kafe, bar, restoran, büfe gibi mekanlar tarafından tercih edilen baskılı stick şekerler tek kullanımlık paketler halinde gelir. Tek kullanımlık ve el değmeden paketlenmiş oluşu saklama, depolama kolaylığı ve hijyen sağlar. Esmer ve beyaz olmak üzere çeşitleri bulunan baskılı stick şekerler bütün damak tatlarına hitap etmektedir.

Amerikan Servis

Amerikan servisler yemek servislerinin yapıldığı restoran, bistro ve kafe gibi yerlerde servis açmak ve toplamak için kullanılır. Bu mekanlarda müşteri sirkülasyonunun sağlanması önemli olduğu için hızlı olmak gerekir. Amerikan servisler sayesinde masalar çabuk toplanarak yeni müşterilerin kullanımına hazır olur ve hızlıca servis açılması mümkündür. Amerikan servisler bu özellikleri sayesinde işletmelerin hijyenine de katkı sağlamış olur, dolayısıyla çalışanlar tarafından sıklıkla tercih edilirler.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart