Loading...

Yalova Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Restoran ve kafeler, yoğun iş temposuna sahip olan mekanlardır. Bu mekanlarda hız ve müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Garsonlara gereğinden fazla yük binmemeli, masalar çabuk bir şekilde temizlenmeli ve sıradaki müşterilere yeni bir servis açılmalıdır. Bunun yapılabilmesi için de çeşitli yardımcı ürünler gerekmektedir. Yalova baskılı stick şeker ve Amerikan servis de bu noktada devreye girerek işletme sahiplerinin imdadına koşmaktadır.

Stick Şeker Nedir?

Stick şeker, sıcak içecek sunan her işletmenin olmazsa olmazı, hayat kurtarıcı bir üründür. Şekerler tek kullanımlık ölçülerde tek tek paketlenerek müşterilere sunulmaktadır. Masaya konulan stick şekerler ile müşteri, dilediği zaman, istediği miktarda şekere ulaşabilmekte ve garsonların üstündeki yük hafiflemektedir. Bununla birlikte müşterilerinize baskılı stick şeker sunmak, müşterilerin gözünde iyi bir intiba bırakmakta ve markalaşma konusunda işletmenize büyük katkılar sağlamaktadır.

Amerikan Servis Nedir?

Amerikan servis, yemek sunumlarında tabakların altına konan kağıtlara verilen addır. Masa örtüsü ve kirliliği ortadan kaldıran Amerikan servis sayesinde, masalar kolayca temizlenebilmekte ve sonraki müşteri çabuk bir şekilde ağırlanabilmektedir. Baskılı Amerikan Servis hem menü görevi görebilmekte hem de markanızın tanıtılmasına yardımcı olmaktadır.

RFT Paketleme Ambalaj olarak, isteğiniz boyutlarda ve şekillerde baskılı stick şeker ve Amerikan servis ürünlerini üretmekteyiz. Birinci sınıf malzemelerle birlikte ürettiğimiz baskılı ürünlerimizle, işlerinize kolaylık sağlayacak ve müşterilerine şık bir sunum yapacaksınız.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart