Loading...

Yalova Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

RFT Paketleme ve Ambalaj, baskılı ıslak ve baskılı kolonyalı ıslak mendil paketleme alanında hizmet veren firmalar arasındaki öncü isimlerden birisidir. İşinin ehli ve yaptığı işi ciddiye alan bir ekiple çalışan firmamız, her türlü ambalajlama gereksinimini karşılayacak kalitede ve yeterlilikte hizmet sunmaktadır. Yalova Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil alanında, birçok farklı marka ve firmanın tanıtım kampanyaları veya günlük ihtiyaçları için çalışan firmamız, markaların kendilerini en iyi şekilde ifade edebilmesi ve kitleye sunabilmesi için çalışmaktadır.

Özel etiketli ve tasarımlı ambalajlar, firmamızın uzman teknik ekibi ile oluşturulup tasarlanır ve oluşturulan mükemmel mendiller istenen miktarda, bütçeye uygun şekilde üretilir. Büyük veya küçük, kolonyalı veya kolonyasız gibi birçok farklı seçenek mevcuttur.

Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil Üretimi

Farklı ebatlarda üretilebilen mendiller, paket servis torbalarında, partilerde, barbekülerde veya restoranlarda kullanmak için idealdir. Yalova Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil ile sıklıkla kullanılan küçük ve kullanışlı bir ürünü markalaştırmak mümkün olmaktadır. Müşterilerin ıslak mendilleri daha sonra kullanmak amacıyla yanlarında taşıyıp farklı yerlerde kullanması ise markayı taşınabilir yapmakta daima göz önünde tutmaktadır. Mendillerin hafif, kolaylıkla taşınabilir ve düşük maliyetli olması, firmaların reklamlarını yapması için ekstra bir alan olarak görülebilir.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart