Loading...

Van Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

İş hayatına yeni başlayacak işletmeler Van baskılı stick şeker ve Amerikan servis gibi değişik birçok baskılı ürüne ihtiyaç duymaktadır. Baskılı ürünlerin işletmlerin prestijini arttırdığı ve işletmeleri marka haline getirdiği bilinen bir gerçektir. RFTPak firması da işletmelerin ihtiyaç duyabileceği bütün ürünlerin temin edilmesini kendisine görev haline getirmiştir. Firmamız yüksek baskı kalitesi ve geniş ürün yelpazesi ile rakiplerinin her daim önündedir. İşletmelerin isteği dahilinde yeni logo tasarımı hizmeti verilen firmamızda hazır logo basımı da yapılmaktadır.

Baskılı Stick Şeker

Esmer ve beyaz olmak üzere iki çeşidi bulunan baskılı stick şeker ürünleri çay, kahve gibi sıcak içecek servisinin sıklıkla yapıldığı mekanlar tarafından tercih edilir. Tek kullanımlık şekilde paketlenmeleri depolanmalarını oldukça kolaylaştırır. Baskılı stick şekerler firmamız tarafından el değmeden üretilir, her türlü hijyen kurallarına uygundur. Restoran, kafe, bar fark etmeksizin birçok işletme tarafından tercih edilmektedir.

Amerikan Servis

Amerikan servisler yemek servisinin yapıldığı işletmeler tarafından kullanılmaktadır. Yeme içme sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin hızlı ve temiz olması büyük önem taşır. Amerikan servis ürünleri sayesinde masaların toplanması ve yeni servis açılması hızlıca yapılır ve işletme yeni müşteriler için hazır hale getirilir. Firmamızın iletişim numaralarından bize ulaşabilir ya da internet sitemizi ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece ürünlerimiz hakkında detaylı bilgilere ve fiyatlara da ulaşabilirsiniz. Firmamız uygun fiyatları ile işletmelerinizin bütün ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart