Loading...

Umurlu Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Umurlu baskılı stick şeker ve Amerikan servis ürünleri RFTPak Ambalaj tarafından en hijyenik koşullarda ve en uygun fiyatlar ile üretilmektedir. En kaliteli ürünleri en hızlı teslimat hizmeti ile işletmelere ulaştıran firmamız, baskılı stick şeker ve baskılı Amerikan servis ürünlerinde de son teknoloji baskı tekniklerini kullanarak Türkiye’nin her yerine toptan satış sağlamaktadır. Tüm kafe ya da restoran gibi yemek hizmeti veren işletmelerde kullanılan bu ürünler marka adınız ya da logonuz basılı olarak istediğiniz boyutlarda sizlere gönderilmektedir.

Baskılı Stick Şeker

Baskılı stick şeker ürünlerimiz esmer şeker ve beyaz şeker olarak iki çeşitte üretilmektedir. Şeker ürünleri en steril ortamlarda en hijyenik koşullarda üretilmektedir. Kafe ve restoran gibi işletmelerde masa üzerine konumlandırılarak kullanıma açık olan uzun ömürlü stick şeker ürünlerimiz logonuz ya da firma adınız basılı halde üretilmektedir. Üç farklı gramaj çeşiti vardır ve siz istediğiniz seçeneği uygun fiyatlar ile toptan bir şekilde satın alabilirsiniz.

Baskılı Amerikan Servis

Amerikan servis ürünleri yemek hizmeti veren işletmelerde masaların üzerinde kullanılan ürünlerdir. Baskılı Amerikan servisleri ise, firma adınızın, logonuzun ya da işletme adınızın yer aldığı ürünlerdir. Yatay ya da dikey olarak tasarlanabilmektedirler. Toptan bir şekilde satışları gerçekleştirilen bu ürünler Türkiye’nin her yerine hızlı bir şekilde teslim edilir. Oldukça uygun fiyatlı bu ürünler işletme imajını tazelemeye yönelik ürünlerdir.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart