Loading...

Umurlu Baskılı Poşet ve Kasap Kağıdı

Umurlu baskılı poşet ve kasap kağıdı ihtiyaçlarınızı RFTPak Ambalaj ile en hızlı, en ekonomik ve en kaliteli şekilde karşılayabilirsiniz. Çoğu işletmenin ihtiyacı olan baskılı ürünler toptan satış ile uygun fiyatlarla şimdi sizlerle. Baskılı ürünler sayesinde firmanızın adını taşınabilir bir şekilde her yerde duyurabilir, üstelik işletmenizin atmosferinde değişim yaşayabilirsiniz. Adınızı ve markanızı bastırdığınız baskılı ürünler size özel üretilir ve oldukça uygun fiyatlıdırlar. Toptan bir şekilde sipariş verebileceğiniz baskılı poşet ve baskılı kasap kağıdı ürünleri Türkiye’nin neresinde olursanız olun hızlı teslimat avantajları ile tarafınıza ulaştırılacaktır.

Baskılı Poşet

Baskılı poşetler üzerinde işletmenizin logosunu, ismini ve sloganını taşıyan çok amaçlı bir şekilde kullanabileceğiniz dayanıklı ve uzun ömürlü aynı zamanda da kaliteli baskı teknikleri ile üretilmiş poşetlerdir. Baskılı poşetler işletme ve markanızın adını taşıyarak size özel bir hal alır ve işletmenizde yapılan alışverişler sonucu müşterilerinize verdiğinizde işletmeniz için kurumsal bir imaj oluşmasına yardımcı olur. Uygun fiyatlı baskılı poşet ürünlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Baskılı Kasap Kağıdı

Kasaplarda kullanılması amacı ile steril ve hijyenik koşullarda ürettiğimiz baskılı kasap kağıtlarımız işletmenizin logosu ya da ismi basılı bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Bu kaliteli ürünümüz oldukça uygun fiyatlı ve Türkiye’nin her yerine hızlı bir şekilde teslim edebildiğimiz ürünlerimizdendir. Firma ve logonuz ile işletmenizin reklamını yapmanıza ve işletmenizde estetik açıdan bir bütünlük oluşturmanıza yardımcı olur.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart