Loading...

Umurlu Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Kolonyalı mendiller, ambalaj veya kutu içinde katlanmış bir şekilde ayrı ayrı yer alan kağıt veya kumaş parçalarıdır. Hijyenik ve pratik olmaları nedeniyle kişisel ve ev temizliğinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Özellikle yolcu taşımacılığı, bar, cafe, lokanta gibi işletmelerde pratik olmaları ve promosyon ürün olarak dağıtılabildiği için kullanılmaktadır. Firmamız Rft Paketleme Ambalaj olarak biz de alkollü veya alkolsüz olarak bu ürünlerin satışını gerçekleştiriyoruz.

İhtiyaca Uygun Islak Mendiller

Yaşadığımız çağ nedeniyle insanlar tüm hayatlarını hızlı bir yaşantı üzerine planlamaya başlamışlardır. Kullandıkları eşyaları da bu doğrultuda belirlemeye başlamışlardır. Bu da pratik ürünlerin yaygınlaşmasını sağlamıştır. Bu ürünlerden biri de ıslak mendillerdir. Pratik ve hijyenik olmaları nedeniyle hayatın her alanında kendine geniş bir yer bulmuştur. Hatta bu ürünler, diğer promosyon ürünler arasında her zaman bir adım öndedir. Firmamız da bu ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. İşletmelerin tercihlerine göre şirket logolarının yer aldığı ürünlerin üretimini gerçekleştiren firmamız, kaliteli ve hijyenik ürünler üretmektedir.

Umurlu Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil Siparişi

Firmamız işletmelerin ihtiyaçlarına uygun promosyon ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Şirketlerin logolarını ön plana çıkararak kaliteli ambalajlar kullanarak üretim yapan firmamız, sipariş adet sayısı üzerinden bir fiyatlandırma yapmaktadır. Siz de Umurlu Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil sipariş vermek için güvenilir bir firma arayışı içerisindeyseniz web sitemizde bulunan iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart