Loading...

Tunceli Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

İşletmeler arası rekabeti küçük mutluluklarla geliştirmek ve müşteri memnuniyetini arttırmak artık çok kolay bir hale gelmiştir. Tek kullanımlık hijyenik ürünler hediye edilen müşteriler büyük bir memnuniyet duymakta, açılmadığı takdirde elden ele dolaşabilme özelliği ile firmanın tanıtımına katkıda bulunmaktadır.

Neden Islak Mendil?

Yemek, içecek, ulaşım sektörleri başta olmak üzere birçok sektörde önemli bir paya sahiptir. Tek kullanımlık olması, hoş koku yayması ve temizliği ön planda tutması bir tarafa müşterilerin bir hediye gibi görmesi ile memnuniyetlerini arttırmaktadır. Bu küçük ama işlevi büyük hediyenin tanıtım amaçlı olarak kullanılması artık kaçınılmazdır. RFT paketleme ve Ambalaj firması olarak bu büyük önemin farkındayız.

İşletmenizin logosu, adı, iletişim bilgileri ve varsa internet adresi ile renklendirilmiş Tunceli baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil ile tanıtımınızın en iyi şekilde yapılması için çalışmaktayız. Flexo kalıp baskı ve Dijital baskı tekniklerini en iyi ve modern şekliyle uygulayarak, iyi kalite ıslak mendiller üretilmektedir.

Küçük Tanıtım Daha Fazla Müşteri

Islak mendil ve kolonyalı ıslak mendil basit tanıtım olarak görülmektedir. Oysa müşteri tarafından hediye olarak algılanmakta ve büyük bir memnuniyetle karşılanmaktadır. Hoş kokusu ve bozulmayan ambalajı sayesinde elden ele dolaşabilme yetisine kavuşmakta, işletmenizin adının ve iletişim bilgilerinin daha fazla insana ulaşmasını sağlamaktadırlar. Böylelikle işletmeler müşteri sayısını arttırmakta güvenilirlik seviyelerini yükseltmektedirler.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart