Loading...

Tokat Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Firmalar logolarının baskılı olduğu stick şeker ve Amerikan servisi gibi ürünleri aynı zamanda reklamlarını yapmak amacıyla da kullanmaktadır. Logo, renk ve mesajların yazılabileceği bu ürünlerde müşterilere bilgi verilir ve firmanın akılda kalıcılığı sağlanır. Otel, fabrika, hastane, okul, kafe ve restoranlar da stick şeker ve Amerikan servis çok tercih edilen ürünlerdir.

Stick Şeker

Firmanıza ait logo ve renk basılarak hazırlanan şekerlerin içerikleri de farklılık gösterir. Kullanıcılarınızın tercihine göre beyaz şeker, esmer şeker ya da tatlandırıcı koyularak stick şekerleriniz hazırlanır. Siparişinize karar verdikten sonra bilgilerinizi firmamıza iletmeniz yeterlidir. Sonrasında sadece adet bilgisi vererek siparişinizi yenileyebilirsiniz. Promosyon ürünü olan stick şekerlerin renginin, tasarımının ve logosunun firmanızı anımsatan öğeler barındırması sayesinde hatırlanmanıza katkısı olur. Daha sonra kullanmak amacıyla müşterilerinizin aldığı bir stick şeker sizin ulaşamayacağınız yerlere reklamınızın yapılmasını sağlamış olur.

Amerikan Servis

Kafe, restoran ya da yemek yenilen her yerde istediğiniz renkte, ölçüde ve mesaj içeriğiyle amerikan servislerinizi hazırlatabilirsiniz. Amerikan servis kullanımı kullan at özelliğiyle hijyen sağlamaktadır. Ayrıca masa örtüsü kullanmanız durumunda yıkanması için kullanılan su, deterjan ve enerji maliyetinden de tasarruf yapmış olursunuz. Tarzınıza ve müşteri kitlenize uygun olan seçeneklerimiz için internet sayfamıza girip inceleme yapmanız yeterlidir. Rftpak olarak tüm Tokat Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis ihtiyaçlarınız için kaliteli hizmet anlayışımız ile Türkiye’nin her yerine gönderim yapmaktayız.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart