Loading...

Tekirdağ Baskılı Islak Mendil ve Kolonyalı Islak Mendil

Islak mendil, sentetik bir kâğıt üzerine özel solüsyonlar damlatılan makinelerden, belirlenmiş ebatlarda kesilmesi ile elde edilir. Günümüzde restoran, ofis, ev, okul, hastane, resmi ve özel kurumlar da dahil olmak üzere hayatın her alanında kullanılır. Tekirdağ baskılı ıslak mendil ve kolonyalı ıslak mendil, rftpak firmamızda büyük bir özen ve titizlikle üretilmektedir. Gerekli kalite belgelerinin bulunduğu firmamızda üretilen ıslak mendiller cilt pH oranına uygun olarak üretildiği için cilt üzerinde alerjik bir durum görülmez.

Baskılı ıslak mendil ya da kolonyalı mendiller gün içerisinde temizliğe ihtiyaç duyulan her anda yanımızda olmaktadır. Su bulunmadığı anlarda kaliteli, sağlık için uygun ıslak ve kolonyalı mendiller ile anlık temizliğimizi gerçekleştirebiliriz. Firmamızda üretilen ıslak ve kolonyalı mendiller sağlığa uyumlu olarak üretilmekte ve herhangi bir risk teşkil etmemektedir. Firmamızda üretilen ıslak mendiller özenle paketlenmektedir. Paketler belirlenen yerlerden açılma ve hijyenik olması sebebiyle kullanım kolaylığı sağlar, böylece hijyeni yanınızda taşıyabilirsiniz.

Nerelerde Kullanılır ?

Baskılı ıslak mendillerin kullanım kolaylığı ve oldukça geniş kullanım alanları bulunur. Hijyenik olmayan bir ortamda acil kurtarıcı olan ıslak mendiller, anlık genel temizlik ihtiyacını karşılamak için kullanılır. Firmamızda üretilen ıslak mendillerin temizleyici özelliğinin yüksek olması ve cilt alerjenlerine karşı koruyucu pH aralığında üretilmesi sonucu güvenli ve sağlıklı bir temizlik sağlanır. Üretilen ürünlerimizin kalitesi ise firmamızı diğer firmalardan daha öne çıkartmaktadır.

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart