Loading...

Tek Kullanımlık Paketli Stick Şeker

 

Tek Kullanımlık Paketli Stick Şeker

            Çay ve kahve servisinin yapıldığı her mekanda en önemli ihtiyaçlardan birisi olan stick şeker paketleri kurumsal baskı ile marka imajınızı destekleyebilir. Çok fazla kullanılan ürünün siparişi öncesinde; şeker tercihi, gramaj, ebat, baskı tasarımı ve adet bilgilerinin belirlenmesi gerekir.

 Baskılı Üretim Aşamaları

            Kaliteli hizmet anlayışıyla sektörde fark yaratan firmamız, online sipariş avantajıyla Türkiye’nin farklı bölgelerindeki talepleri hızlı bir şekilde karşılar. Tasarım ve baskı onayının ardından üretim aşamasına geçilir ve en kısa süre içerisinde siparişler sevkiyata hazır hale getirilir.

            Yiyecek ve içecek servisinin yapıldığı her yerde masalarda kullanıma hazır halde bulunan şeker paketleri, herkesin kullanımına açıktır. Kullan-at özelliğine sahip olan paketler bu özelliğiyle son derece pratiktir. Açık gıda ürünlerine nazaran hijyenik olan ürünler, kurumsal baskı yardımıyla marka imajının desteklenmesine yardımcı olur.

 Baskılı Gıda Paket Siparişi Öncesinde Bilinmesi Gerekenler

            Baskı kalitesinden istenen verimin elde edilebilmesi için stick şeker paketlerinde kullanılacak renk seçiminin doğru yapılması gerekir. Dikkat çekmesi istenen ürünler üzerine iletişim bilgileri de yazılabilir. Direk gıda ürünüyle temas halinde olan kağıtlar insan sağlığına zararlı madde içermez.

            Şık görünüşüyle fark yaratan şeker paketleri kuşe kağıttan hazırlanır. İçeceğine şeker ekleyecek olan müşterilerin elemanları meşgul etmeden kendi işlerini tamamlamalarına imkan veren ürünler, servis tamamlanana kadar masada kalarak görsel imajın desteklenmesini sağlar. Self-servis hizmet verilen alanlarda hayat kurtaran şeker paketleri, serin ve kuru bir yerde depolanarak uzun süre kullanılabilir.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart