Loading...

Sivas Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Günümüzde tek kullanımlık ürünler, pratik ve hijyenik olmaları nedeniyle yoğun olarak tercih edilmektedir. Stick şeker ve Amerikan servis de bu ürünlerdendir. Firmamız da bu ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Şirketlerin ihtiyaçlarına uygun olarak şirket logolarının ön plana çıktığı kaliteli kağıt ve baskı makineleriyle vereceğiniz sipariş oranına göre bu ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir. Eğer sizin de Sivas Baskılı Stick şeker ve Amerikan Servis ihtiyacınız varsa sipariş verebilirsiniz.

Baskılı Stick Şekerler

Stick şekerler, tek kullanımlık olmaları ve hijyenik olmaları nedeniyle yemekhane, ofis, paket yiyecek satan işletmeler başta olmak üzere çokça tercih edilmektedir. Sıcak ve soğuk içecekleri tatlandırmak için kullanılan bu ürünler, son yıllarda küp şekerlerin yerini almaya başlamıştır. Bu ürünler ayrıca önemli pazarlama araçlarındandır. Rft Paketleme Ambalaj olarak firmamız da bu ürünlerin satışını yapmaktadır. Şirket logolarının ön plana çıktığı kaliteli ambalajlar ile üretim yapmaktadır. Siz de şirketiniz ihtiyacı olan stick şekerler için istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz.

Baskılı Amerikan Servis

Bilindiği gibi Amerikan Servisler derli toplu bir görünümün yanında masa ve masa örtüsünün lekelenmemesi için kullanılmaktadır. Bu ürünler son zamanlarda paket servis yapan işletmeler, self servis yapan işletmeler, yemekhane, hastane gibi alanlarda da tek kullanımlık ve hijyenik olmaları nedeniyle tercih edilmektedir. Firmamız da bu ürünleri kaliteli kağıtlar kullanarak şirketlerin logolarının yer aldığı şekilde basmakta ve tüm Türkiye’ye kargolamaktadır. Siz de ihtiyacınız olan Amerikan Servisler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart