Loading...

Şırnak Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Şirketinizin logosunun, resim veya renginin baskılı olduğu stick şeker ve Amerikan servis siparişleri için firmamızla iletişime geçin. Size özel tasarımlarla süslenen stick şeker ve Amerikan servisleri sayesinde müşterilerinizin sizi hatırlamasını sağlar, markanızı akıllara kazırsınız Otel, kafe, restoran gibi insanların giriş çıkışlarının çok olduğu yerlerde kullandığınız baskılı ürünler farklılık yaratmaktadır. Şırnak baskılı stick şeker ve Amerikan servis seçeneklerine internet sitesinden ulaşıp sipariş verebilirsiniz. Toplu siparişlerinizde uygun fiyatlı ürünlerimizi istediğiniz adrese kargolayarak size ulaştırırız.

Stick Şeker Çeşitleri

Siparişlerinizi verirken stick şeker için beyaz şeker, tatlandırıcı ve esmer şeker seçeneklerinden birini tercih ettiğiniz takdirde ürünler bu bilgiye göre hazırlanır. Müşterilerinizin farklı talepleri oluyorsa karışık olarak da sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi hijyen koşullarına uygun olarak hazırlayarak size ulaşmasını sağlarız. Stick şekerler pratik kullanımları sebebiyle çok tercih edilir. Açılışlarda ya da toplu yemeklerde de firmanızın tanıtımını yapan bir ürün olur.

Amerikan Servis Özellikleri

Sahibi olduğunuz restoran ya da kafenin menüsünün, bilgilerinin ya da görsellerinin olduğu Amerikan servisler müşterilerinize firmanızı tanıtır ve aynı zamanda da reklamınız yapılır. Müşteri kitleniz çocuklu ailelerden oluşuyorsa çocuklara özel hazırlanan Amerikan servisleri firmanızın logosuna ek olarak resimli boyama şeklinde tasarlanır. Aileleriyle gelen çocukların bu şekilde oyalanması ve ailelerin daha fazla zaman geçirmesi sağlanmış olur. Rftpak olarak müşterilerimizin mutluluğu ve hizmet kalitemiz ön plandadır. Kullanılan tüm ürünler sağlığa uygun materyallerden seçilmektedir.

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart