Loading...

Şırnak Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Farklı sektörler için farklı tanıtım kaynakları bulunurken ıslak mendil tüm sektörler için önemli bir tanıtım kaynağı haline gelmiştir. Ulaşım, yemek ve içecek sektöründe daha fazla kullanılması beklenen ıslak mendilin hizmet sektörünün tüm alanları ile müşteriyle birebir görüşülen tüm sektörlerde küçük ama tanıtıcı özelliği keşfedilmiştir. Çünkü insanlar arasında temizlik önemli bir detaydır. Tek kullanımlık mendiller hijyen açısından önemli olmakla birlikte hediye niteliğinde olması insanların memnuniyet seviyesini yükseltmektedir. Elden ele dolaşabilmesi ise tanıtıcı özelliğini ön plana çıkartmaktadır. Şırnak baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil üzerinde taşıdığı işletmenin logosu ve iletişim bilgileriyle beraber çok farklı bölgelerdeki farklı insanlara işletmelerin tanıtılmasını sağlamaktadır.

Güvenli Paketleme ve Hızlı Kargo

RFT Paketleme ve ambalaj ıslak mendillerin müşteri memnuniyetindeki önemini, işletmeyi tanıtmadaki rolünü iyi bilmektedir. Farklı sipariş seçimleri ile müşterilere en iyi hizmeti sunmak konusunda uzmanlaşmıştır. Baskı kalitesinin önemi için Flexo baskı tavsiye edilmekle birlikte dijital baskı tekniği de hızlılığı açısından kullanılmaktadır. İşletmenin yapısına ve kullanışına göre farklı boyutlarda ıslak mendil üretimi yapılabilmektedir. Kolonya veya parfümlerle hoş kokular yayması sağlanmaktadır. Elden ele dolaşma özelliğini koruması ve iç düzeneğin bozulmaması için ambalajlar özenle kontrol edilerek kargolanması sağlanmaktadır. Hızlı ve güvenli paketleme ve ambalajlama sistemi kullanılmaktadır.

Bu sayede müşterileriniz kaliteli ıslak mendillerle karşılaşmakta uzun süre elden ele dolaşsa bile ilk imajınızın her zaman için güçlü olması sağlanmaktadır.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart