Loading...

Sinop Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

İnsan sağlığı için vazgeçilmez hale gelen hijyen ve temizlik ürünlerinin günümüzdeki önemi katbekat artmıştır. Bu hassasiyetle sektörde öncü olma gayreti içerisindeyiz. Markamızla hijyen standartları çerçevesinde yüksek kalite ile üretilen ıslak mendil ve kolonyalı ıslak mendillerini kullanımınıza sunuyoruz. Sinop baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil ürünleri hizmet sektörleri başta olmak üzere temizliğin söz konusu olduğu ihtiyaç duyulacak her alanda güvenle kullanılabilir. Kıyafetinize, masaya ya da halıya dökülen bir malzemeyi silebilir, ofis masanızı kolayca temizleyebilirsiniz. Çantada, arabada ve benzeri yerlerde bulunması gereken ilk akla gelebilecek eşya olma niteliği taşımaktadır. RFT Paketleme Ambalaj firması olarak ıslak mendillerin hem düzgün bir izlenim oluşturmasını hem de reklam özelliği taşımasını sağlıyoruz. Yediden yetmişe her yaştaki insanın kullanımına uygun olacak şekilde üretimi desteklemekteyiz.

Baskılı Islak Mendil

Islak mendil ve kolonyalı ıslak mendillerini ambalaj üzerindeki farklı tasarım tercihleriyle kişiselleştirmek mümkün. Net çözünürlükte uygulanmış baskı ile müşterilerinize temiz, mutlu ve sağlıklı günler dileyebilirsiniz. Dilediğiniz bilgilerin yer verildiği baskılı ıslak mendilleri müşterilerin görebileceği yerde de sergileyerek markanızın akıllarda yer edinmesini sağlayabilirsiniz.

Islak Mendil Özellikleri

Türkiye’nin her yerine gönderme imkânı olmakla beraber dört farklı ebatta kolonyalı ıslak mendil imalatımız bulunmaktadır. İstenilen koku maddeleri ile emdirilerek üretilmiş tela ya da havlu şeklinde müşteri tercihleri doğrultusunda şık tasarımlar ile hizmet vermekteyiz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart