Loading...

Siirt Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Kafe, restoran, otel ve bar gibi kalabalık insan topluluklarının vazgeçilmez bir parçası haline gelen stick şeker ve servisler son dönemlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Hem temizlik hem de tanıtım amacı ile müşterinin ilgisini çekmekte ve kalabalık mekanlar için kurtarıcı özelliği göstermektedir. Bu nedenle bu tarz mekanlarda yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı olarak üretilen Siirt baskılı stick şeker ve Amerikan servis sıklıkla tercih edilmektedir.

Baskılı Stick Şeker

Stick şeker, üretiminde şeker pancarı kullanılarak elde edilen ve çoğunlukla tek kullanımlık ölçüler şeklinde olan şeker paketlerine denilmektedir. Stick şekerler içerisinde herhangi bir karışım bulundurmamaktadır. Kafe ve restoran gibi alanların olmazsa olmazı haline gelen stick şekerler çoğu sektör için önemli olmakla beraber, baskı kullanıldığı taktirde firmanın tanınmasını da kolaylaştırabilmektedir. Bununla birlikte güzel bir baskı olması aynı zamanda firmanın albenisinin artmasına ve firmanın verdiği önemi de alıcıya gösterebilmektedir. Bu nedenle bu alanda stick şeker kullanan sektörlerin baskı özelliğine, titizlikle hazırlanmış olmasına ve çekiciliğine de dikkat etmesi tavsiye edilmektedir.

Amerikan Servis

Günümüzde hemen hemen her evde tercih edilen Amerikan servisler, toplu mekanlarda da oldukça sık kullanılmaktadır. Hem kullan at özelliği hem de temiz alması Amerikan servise olan ilgiyi artırmaktadır. Toplu mekanlarda Amerikan servis kullanılması masanın temiz kalmasını, çıkması zor lekelerin masaya bulaşmasına engel olurken, Amerikan servisin baskılı bir şekilde olması kullanıldığı sektörün tanıtımını da yapmaktadır. Aynı baskılı stick şeker de olduğu gibi temiz üretilmiş olmasına, müşteriye cazip gelmesine ve albenisi olması oldukça önem arz etmektedir. RFT Paketleme Ambalaj bu bağlamda işinde oldukça başarılı olmuş bir kurumdur. Stick şeker ve baskılı Amerikan servise dair tüm siparişleriniz için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart