Loading...

Siirt Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Siirt baskılı stick şeker ve amerikan servis toplu şekilde sipariş vermek isteyen firmalar için Rftpak firması olarak toplu üretim ve satışını yapmaktayız. Stick şeker kullanımı; kafeler, barlar, oteller, çay ocakları, spor salonları, eğitim kurumları ve ortak paylaşım yerleri olmak üzere çay ve kahve sunulan her yerde uygun ve gereklidir. Açık şeker kullanımı hijyen açısından sağlıklı olmadığından insanlar tarafından tercih edilmemektedir. Stick şeker üretimi, el değmeden %100 şeker parçacıklarından olacak şekilde üretilmektedir.

Baskılı Stick Şeker Sipariş

El değmeden üretilen stick şeker tek kullanımlık olup kişiye özel olması ile hijyenik bir ürün olmaktadır. İş yerlerinde, işletmelerde ikramlarınızın yanına stick şeker koyarak kaliteli bir hizmet vermiş olursunuz. Stick şeker siparişlerinizi kuşe kâğıt kullanarak üretmekteyiz. Kuşe kâğıt üzerine marka logosu ve tasarımı basılı olacak şekilde sipariş oluşturmanız mümkün. Uygun fiyatlı baskılı stick şeker siparişlerinizi firmamıza verebilirsiniz.

Baskılı Amerikan Servis

Yemek ve içecek servis edilen her yerde amerikan servis kullanımı uygun ve gerekli bir promosyon ürün olmaktadır. Kafeler, barlar, restoranlar, lokantalar, organizasyonlar ve ortak paylaşım alanlarında amerikan servisi kullanılabilir. Amerikan servis, tek kullanımlık ve kişiye özel olduğundan hızlı ve pratik bir servis imkânı sunar. Hijyen açısından da kişiye özel olduğundan sağlıklı bir ürün olmaktadır. Amerikan servis üzerine logo, tasarım ve menü baskısı olacak şekilde sipariş verebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart