Loading...

Siirt Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Yemek, ulaşım ve içecek sektörü başta olmak üzere, pek çok sektör artık tek kullanımlık malzemelere önem vermeye başlamıştır. Müşteri memnuniyeti açısından bu durum bir zorunluluk haline gelmiştir. Tek kullanımlık temizlik malzemelerinin başında ıslak mendiller gelmektedir. Bu tür malzemeler firmanın tanıtılması ve sektörde ilerleyebilmesi için önemli bir reklam aracı olarak kullanılmaya başlanmıştır. Malzemenin açılmadığı sürece bozulmaması ve her an kullanıma hazır olması sayesinde elden ele dolaşması ve birçok insana ulaşması kaçınılmaz gibidir.

Nasıl Üretilir?

Islak mendil üretimi baskı açısından ikiye ayrılmaktadır. Dijital baskı hızlı, güvenli ve düşük maliyetli olmasıyla dikkat çekmektedir. Flexo baskı ise resim ve yazı kalitesi açısından dijital baskının önüne geçmektedir. Bu baskı türünün tek eksiği ilk basımda oluşturulması gereken kalıp maliyetidir. Ancak sürekli RFT Paketleme Ambalaj firmamız ile çalışmanız durumunda bu maliyet sadece ilk basımda ortaya çıkacak diğer basımlarda aynı kalıp kullanıldığından maliyet düşecektir.

Düşük Maliyet Yüksek Kalite

Gerek Dijital baskı gerekse Flexo baskı ile düşük maliyet ve yüksek kalite önemli hedefimizdir. Siirt baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil siparişleriniz, seçimleriniz doğrultusunda hızla hazırlanarak tarafınıza kargolanmaktadır. Sipariş sırasında karşılaşacağınız her tür sorun için bizlere ulaşabilirsiniz. Sipariş sırasında dikkat edeceğiniz en önemli husus baskı sırasında işlenecek olan firmanıza ait bilgilerdir. Firmanızın logosu, adresi, iletişim bilgileri, adı ve varsa internet adresi doğru bir şekilde bildirilmelidir. Müşterinizin firmanızı tanıtmasında yardımcı olacak ıslak mendillerin hatasız bilgiler içermesi gerekmektedir.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart