Loading...

Şanlıurfa Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Gerek ulusal gerekse uluslararası misafir ağırlayan şehirlerimizde gelen misafirlerin konaklama, ulaşım, yiyecek, içecek ve gezi gibi ihtiyaçları için en iyi firmayı arama çalışmaları, önceden bu bölgelere gitmiş insanlar tarafından yapılan tanıtımlarla karşılanmaktadır. İnternet çağında artık daha şehre gitmeden bu tür firmaların durumu görülebilmektedir. Şehrinize gelecek olan misafirlerinizin sizleri önceden tanıyabilmesi için gerekli olan tanıtım araçları içinde en önemlisi ıslak mendiller grubudur.

İşletmeye Göre Seçenekler

Şanlıurfa baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil seçenekleri işletmeye özel olarak belirlenmiştir. İşletmenizin tanıtım durumuna göre 6×10, 6×12, 7×10, 7×12 boyutlarında seçim şansı tanınmıştır. İçlerindeki mendilin nemlendirilme özellikleri ise kolonyalı, parfümlü ve sade olarak çeşitlendirilmiştir. Tüm ürünler en hijyenik ortamlarda hazırlanmakta ve en iyi hijyen özelliğini koruması sağlanmaktadır. Özel ambalajlarında özenle saklanmakta, hijyenini, nemliliğini ve kokusunu kaybetmemesi amaçlanmaktadır. Ambalaj üstüne basılan işletmenizin logosu, iletişim bilgileri sayesinde tanıtımınızın kolaylaşması gerçekleşmektedir.

Kullanım Alanları

RFT Paketleme ve Ambalaj tarafından hazırlanan ıslak mendiller pek çok sektörde hijyen ve temizlik amaçlı olarak kullanılabilmektedir. En sık kullanıldığı sektörler ulaşım, yiyecek ve içecek sektörüdür. Bu sektörlerin dışında müşteriyle birebir görüşme sağlanan tüm sektörlerde kullanım olanağı bulunmaktadır. İnsanlar tarafından bir hediye olarak algılanmakta elden ele dolaşarak işletmenin tanıtımına katkı sağlamaktadır.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart