Loading...

Samsun Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Kafe, restoran ya da otelcilik alanında hizmet veren firmanızın logosu, rengi ya da istediğiniz mesajınızı yazdığınız stick şeker ve Amerikan servis üretimi yapılmaktadır. Samsun Baskılı stick şeker ve Amerikan servis kullanımı, yiyecek ve içecek sektörünün olduğu her yerde promosyon ve reklam amacıyla da kullanılabilir. Hem kullanım kolaylığı hem de hijyenik olması sebebiyle çok tercih edilen ürünlerdir. Üretimde kullanılan kağıt ve baskı malzemeleri insan sağlığını etkilemeyen en kaliteli hammaddeler kullanılarak yapılmaktadır. Ayrıca üretim aşamasında hijyen faktörü en çok dikkat edilen konudur. Rftpak olarak firmamızın tüm üretimlerinde sağlıklı koşullarda ve titizlikle işlem yapılmasına önem verilir.

Stick Şeker Sipariş

Firmanızın logo, renk ve tasarımlarını taşıyan stick şekerler için talebinize uygun adette üretim yapılmaktadır. İlk siparişinizde firmanızı ve istediklerinizi detaylı olarak ilettiğinizde kayıt altına alınır. Sonraki siparişlerinizde sadece kaç adet istiyorsanız belirtmeniz yeterli olmaktadır. Stick şeker içeriği beyaz şeker, esmer şeker ve tatlandırıcı olmak üzere üç farklı şekilde üretilebilir. Talebinize göre sipariş vermeniz yeterlidir.

Amerikan Servis Sipariş

Amerikan servis siparişlerinizde firma renkleri, tasarımı, logo ya da dilerseniz menü seçeneklerinizi baskı olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede Amerikan servis kullanan müşterileriniz firmanızla ilgili ya da ürünlerinizle ilgili bilgi sahibi olur. Kendi reklamınızı yapmanız ve akılda kalıcı olmanız da sağlanmış olur. İstediğiniz ürünlerin üretim yapılır ve Türkiye’nin her yerine kargolanarak gönderilmesi sağlanır.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart