Loading...

Samsun Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Samsun baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil arayışında olanlar için Rftpak olarak toplu üretim ve satış gerçekleştirmekteyiz. Islak mendil, yiyecek içecek sektörü başta olmak üzere eğlence sektörü, kafeler, barlar, oyun olanları, oteller ve iş yerlerinde kullanımı en çok olan promosyon üründür. Islak ve kolonyalı mendiller; yeme, içme ve ortak kullanım alanlarında geçirilen zaman sonucu pratik bir şekilde temizlik imkânı sunar.

Islak ve Kolonyalı Mendil Sipariş

Tek kullanımlık olacak şekilde ve farklı boyutlarda ıslak ve kolonyalı mendili toplu şekilde sipariş verebilirsiniz. Güçlü bir temizlik özelliği sunan ıslak ve kolonyalı mendillere her alanda ihtiyaç duyulmaktadır. Baskılı ıslak ve kolonyalı mendiller ile markanızı elden ele dolaştırabilir görünür olmasını sağlayabilirsiniz.

Baskılı Islak ve Kolonyalı Mendil

Baskılı ıslak ve kolonyalı mendiller her alanda ihtiyaç duyulan ürünlerin başında gelmektedir. Tek kullanımlık paketlerde olacak şekilde üretilir. Farklı boyut seçenekleri vardır. Paketin üzerine logonuz, telefon numaranız ve adresiniz olacak şekilde tasarımınızı bastırmanız mümkündür. Bu sayede evlere sipariş veren markaların müşteriler ile tekrar iletişim halinde olması sağlanır. Kaliteli kolonyalı mendilleri kaliteli ambalajların içerisine koyarak üretim yapmaktayız. Tek seferde temizleme olanağı sunacak şekilde kaliteli malzemeden üretim gerçekleştirmekteyiz. Toplu sipariş imkânı ile sizler de iş yerleriniz için istediğiniz tasarımda baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı mendil siparişi verebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart