Loading...

Sakarya Baskılı Islak Mendil ve Kolonyalı Islak Mendil

Sakarya baskılı ıslak mendil ve kolonyalı ıslak mendil sentetik bir kâğıda belirli solüsyonların damlatılması ile yapılır. Bu sentetik kağıtlar özel boyutlarda kesilerek kullanıcılara sunulur. Günlük hayatta birçok alanda sıklıkla kullanılır. Yemek, eğitim ve sağlık sektörlerinde, iş yerlerinde güvenle baskılı ıslak ve kolonyalı mendiller kullanılmaktadır. Firmamızda cilt uyumlu pH aralığında ürünler üretilmektedir. Alerjik etki bırakmaması ve hassas ciltlerin de rahatlıkla kullanabilmesi için ıslak mendillerin özen ve titizlikle üretimi yapılmaktadır.

Ne Amaçla Kullanılır?

Baskılı ıslak mendil ve kolonyalı mendiller günün her saatinde temizliğe ihtiyaç duyulması halinde kullanılabilir. Bulunduğunuz ortamda su yok iste ıslak mendilleri güvenle kullanabilirsiniz. Rftpk firmamızda üretimi yapılan baskılı ıslak ve kolonyalı mendiller sağlık açısından riskli bir durum yaratmamaktadır. Özenle paketlenerek üretilen ıslak ve kolonyalı mendillerimizin paketlerinin açılımı kolaydır. Islak ve kolonyalı mendiller firmamızda hijyenik olarak üretilmektedir.

Baskılı ıslak ve kolonyalı mendiller temizliğe ihtiyaç duyulan her alanda kullanım kolaylığı sağlar. Genel temizlik ihtiyacını anlık olarak karşılar. Kirli ortamlarda acil kurtarıcıdır. Firmamızda üretilen baskılı ıslak ve kolonyalı mendiller cilt ile uyum göstererek alerjik durumlara karşı koruyucudur. Hassas cilt yapısına sahip kişiler de rahatlıkla kullanabilir. Bu sayede güvenle detaylı anlık temizlik yapılabilir. Kaliteli ürünler üreten firmamız bu bakımdan rakip firmalara karşı her zaman bir adım önde olmaktadır

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart