Loading...

Rize Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

RFTPak şirketi sektöre girdiği ilk yıllardan beri işletmelerin Rize baskılı stick şeker ve Amerikan servis gibi ihtiyaçlarını ve daha fazlasını karşılamak için çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız işletmelerin ihtiyaç duyabileceği bütün baskılı ambalaj ürünlerine sahiptir. Üstünde işletmelerin iletişim bilgilerinin ve logolarının bulunduğu ürünlerin müşteriler üzerinde olumlu etki bıraktığı yıllardır bilinen bir gerçektir. Bu ürünler işletmelere yeni müşteriler de kazandırmaktadır. Firmamızda yeni logo tasarımı hizmeti verilebildiği gibi hazır logo basımı hizmeti de bulunmaktadır. Firmamızla iletişime geçerek ya da internet sitesini ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında bütün detaylara ulaşabilir, fiyat bilgisi alabilir ya da sipariş oluşturabilirsiniz. Firmamız yüksek baskı ve kâğıt kalitesi ile rakiplerinin önüne geçmeye devam etmektedir.

Stick Şeker

Esmer ve beyaz şeker olmak üzere farklı seçenekleri bulunan baskılı stick şeker ürünleri çay ve kahve gibi sıcak içecek servisinin yapıldığı işletmelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Kafe, büfe, lokanta ve terminal gibi mekanlarda hem kullanım kolaylığı hem de saklama ve depolama kolaylığı açısından küp şekerlere göre daha çok kullanılan baskılı stick şekerler el değmeden üretilir ve paketlenir.

Amerikan Servis

Yemek servisi veren işletmelerde tercih edilen Amerikan servis ürünleri masaların hızlı bir biçimde toplanmasına ve temizlenmesine yardımcı olur. Hızlıca temizlenen masalara yeni servis açılmasının kolaylaşmasını sağlar. Özellikle işletmelerde çalışan elemanlar tarafından kolaylığı sebebiyle sıkça tercih edilir.

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart