Loading...

Rize Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Rize baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil ihtiyacınız için RFTPak Ambalaj’ı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Çünkü sektördeki tecrübesi, hızlı ve kaliteli hizmeti ile alanında bir numara. Farklı boyutlarda üretimi ve Türkiye’nin her yerine kolay teslim edilebilmesi sayesinde herkesin tercih ettiği bir ürün haline gelen baskılı ıslak mendiller, firmanızın dolaylı yoldan tanıtımının yapılabilmesi için oldukça sık başvurulan bir yöntem. Baskılı ıslak mendiller tarafımızca üretiliyor ve değişik boyutlara sahip olabiliyorlar.

Baskılı Kolonyalı Islak Mendillerimiz

Whatsapp sipariş hattı ile istediğiniz zaman firmanızın logosunu belirterek sipariş verebileceğiniz ıslak mendillerimiz firmanızın tanıtımını yapabilmenizin bir yoludur. Minimum 10.000 sipariş adedi ile talep edebileceğiniz flexo baskı ile üretilen ürünlerimiz anti bakteriyeldir ve ürünlerimizin ölçüleri de şu şekildedir:

  • En 7cm, boy 12cm (7 x 12)
  • En 7cm, boy 10cm (7 x 10)
  • En 6cm, boy 12cm (6 x 12)
  • En 6cm, boy 10cm (6 x 10)

Şirketinizin logosunu bastırarak toptan sipariş verebilir ve uygun fiyata kaliteli, hızlı bir hizmet alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırma imkânı vardır. Firmanıza gelen müşteri ve misafirlerinize ikram edebilir ve bu sayede kendi adınıza olan bir ürün ile reklamınızı en kolay yoldan yapabilirsiniz. Hizmetimiz çok hızlıdır ve ürün talebinizi oluşturduktan çok kısa bir süre sonra üretilecek ve elinize ulaşacaktır.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart