Loading...

RFTPAK İle Adınızı Duyurun

Lokantanız, kafeniz veya farklı bir işletmeniz için tanıtım yapmak mı istiyorsunuz? O zaman sizde RFTPAK ile adınızı duyurun. Baskılı ıslak mendillerinizi hemen sipariş edebilirsiniz. Hem de istediğiniz tercihlere göre sipariş etmek mümkün. Uygun fiyat ve kaliteli bir ürün için sizde bizi tercih edebilirsiniz.

Özellikle pandemi ile mücadele ettiğimiz şu günlerde en dikkat ettiğimiz şey temizlik oldu. Hem gelen müşterilerinize temizliği ve hijyeni  kolayca sağlayın hem de logo baskı sayesinde adınızı duyurun. Üstelik ıslak mendiller şimdi en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Pratik ve hijyenik olması yanı sıra az yer kaplaması tercihlerin başında gelir. Sağlık ve hijyen ilkesini benimsemiş olan bir firma olarak sizlere ve müşterilerinize bu hizmeti vermekten gurur duyarız.

Uzun yıllardır bu şekilde bir hizmet sağlayan firmamız sizleri memnun etmek için var. Sizde birçok kurumsal firmanın ilk tercihi olan firmamızla müşterilerinize hizmet verebilirsiniz.

Tercihinize Göre Sipariş Edin

Müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda hareket ediyoruz. İsteğinize göre farklı boyutlarda sipariş verebilirsiniz. Yine istediğiniz iç kağıt türünü seçebilme imkanı sunuyoruz. Spunlace yani havlu dediğimiz veya Tela seçeneğimiz mevcuttur. Ve yine isteğinize göre iki farklı koku seçeneğimiz mevcuttur. Hoş kokusuyla genel kokumuzu ya da bir klasik olan kolonya kokumuzu tercih edebilirsiniz. Kağıt malzemesi olarak farklı seçeneklerimiz mevcuttur. Bunlar beyaz triplesk, çorbalık kuşe, gri tripleks ve metelize kağıdı olmak üzere yine bunlardan birini tercih edebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart