Loading...

Promosyon Kibrit (Baskılı reklamlı)

Promosyon ürünlerden beklenen özellikler maliyetinin düşük olması, işletmenin iş yapısına uygun olması, kurumsal kimliğin ön plana çıkarılarak tanıtımının yapılması, taşınabilir ve genel kullanıma uygun olması sayılabilir. Tüm bu özelliklere sahip olan promosyon kibrit (baskılı reklamlı) özellikle yiyecek ve içecek sektöründeki işletmeler tarafından yoğun rağbet görmektedir. Bu sektörler dışında müşteriyle birebir ilişki yaşayan işletmeler ve fabrikalar çok kullanışlı olmasından kaynaklı olarak bu ürünü tercih etmektedirler. Üzerine basılan işletmenin bilgileri ile tanıtım taşınabilir ve göz önünde olma özelliklerine kavuşmaktadır. Böylece yeni müşterilere kapı aralanmaktadır.

Kullanışlı ve Memnuniyet Verici Bir Promosyon

 

Kibritler neredeyse herkes tarafından kullanılan ve mutlaka yanında bulundurulan bir üründür. Özellikle kafe, restoran ve bar gibi yiyecek içecek sektöründe ateşe olan ihtiyaç nedeniyle promosyon kibrit (baskılı reklamlı) yoğun olarak kullanılmaktadır. Elbette bu tür işletmelerde müşteriye verilen promosyon ürünler memnuniyeti arttırmakta ve müşteri tarafından ileride tekrar kullanılmak üzere taşınmaktadır. Kibrit kutusunun üzerine basılan işletmenin logosu, adı ve iletişim bilgileri sayesinde kurumsal kimlik ön plana çıkmaktadır. Ucuz, kullanışlı ve taşınabilir olması bu ürünü ön plana taşımaktadır.

Kibrit Kutusu Çeşitleri

 

Promosyon ürünü olarak tasarlanan kibrit kutuları farklı boyut ve çöp adedinde üretilmektedir. İşletmenizin kurumsal kimliğine yakışır, bütçenize uygun bir çeşidi mutlaka bulunmaktadır. Ürünün çalışma kapasitesi burada öne çıkmakta olup tüm üretim aşamalarımız kaliteli ürünlerle desteklenmektedir. Müşterilerinizin memnuniyet duyacağı kibritler üretilmektedir.

İşletmenize uygun promosyon kibrit (baskılı reklamlı) siparişi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart