Loading...

Osmaniye Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Firmanızın logosunun ve firmanızı simgeleyen renklerin kullanıldığı baskılı stick şeker ve Amerikan servis seçeneklerimizi incelemek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Hayalinizdeki tasarımlarla promosyon malzemesi olarak kullanacağınız stick şekerlerin siparişleri için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Osmaniye baskılı stick şeker ve Amerikan servis siparişinizde ekibimiz size ait tüm bilgileri alır ve kayıt eder. Sonrasında sipariş için sadece adet bilgisi vermeniz sayesinde işleriniz kolayca halledilir. Otel, kafe, bar, restoran ve fabrika gibi toplu halde bulunulan yerlerde firmanıza ait stick şekerler ve Amerikan servis kullanımı sayesinde müşterilerin sizi anımsamasını sağlarsınız.

Baskılı Stick Şeker

Stick şekerler kaliteli kağıt baskısı ile hijyenik ortamda paketlemesi yapıldıktan sonra Türkiye’nin her yerine kargolanmaktadır. Stick şeker içeriği için tercihlerinizi sipariş aşamasındayken belirttiğinizde size özel olarak hazırlık ve üretim yapılır. Beyaz şeker, esmer şeker ya da tatlandırıcı çeşitlerinden birini seçerek müşterilerinize uygun tercih yapmış olursunuz. Baskılı stick şekerler kullanım kolaylığı sebebiyle çantaya atılıp ihtiyaç halinde kullanılır. Firmanızın logosu ve bilgileri bu sayede sizin gidemeyeceğiniz yerlere ulaşır. Baskılı stick şeker ile reklamınızı yapmış olursunuz.

Amerikan Servis

Firmanıza ait bilgi, yazı, menü ya da resim koyarak ürünlerinizin tanıtımını yapabilirsiniz. Ayrıca kafe, restoran ve otel gibi yerlerde aileleri ile gelen çocukların ilgisini çekecek boyama resimleri ya da eğlenceli fotoğraflarla çocukların mutlu olmasını sağlayarak aileleri de memnun edebilirsiniz.  Amerikan servis siparişlerinizde Rftpak firmasını tercih ederek kaliteli ve uygun hizmet alırsınız.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart