Loading...

Ortaklar Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Ortaklar baskılı stick şeker ve Amerikan servis işletme ve kurumlarda kurumsal kimliği ön plana çıkartmak ve görsel bir düzen sağlamak amacıyla kullanılan ürünlerdir. Baskılı ürünler kafeler ve restoranlar tarafından tercih edilir ve isim ya da logo baskıları ile işletmeye özel bir hal alarak sunuma katkı sağlarlar. Bu ürünler RFTPak Ambalaj farkı ile kaliteli ve uygun fiyatlı olarak üretilir ve toptan bir şekilde satışı gerçekleştirilir. Bu sayede hem işletmelerde estetik ve görsel uyum sağlanır hem de isminiz ve markanız müşterilerinize sürekli olarak hatırlatılır.

Stick Şeker

Stick şeker ürünleri esmer şeker ve beyaz şeker olarak ayrı ayrı üretilmekte ve farklı gramajları bulunmaktadır. İstediğiniz ürünü seçerek toptan bir şekilde uygun fiyatlar ile satın alabilir ve Türkiye’nin her yerine hızlı teslimat avantajlarından yararlanarak temin edebilirsiniz. Stick şekerler kafe ve restoranlarda kullanılan müşteriye ikram olarak masalarda bulunan bir üründür. Bu ürünlerde kullanılan kaliteli baskı teknikleri sayesinde ürünler üzerinde logo ve marka adınızı kullanarak ürünleri kişiselleştirebilirsiniz.

Amerikan Servis

Amerikan servis ürünleri kafe ve restoran gibi işletmelerde sürekli göz önünde bulunan ürünlerdir ve bu ürünler üzerinde logo, işletme ya da marka adı ve slogan gibi baskılar bulunmaktadır. Oldukça uygun fiyatlı olan bu ürünlerimizi Türkiye’nin neresinde olursanız olun hızlı teslimat imkanları ve toptan satış fırsatlarından yararlanarak satın alabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart