Loading...

Ortaklar Baskılı Poşet ve Baskılı Kasap Kağıdı

Ortaklar baskılı poşet ve baskılı kasap kağıdı ürünlerimiz ile firma adınız veya logonuzun işletmenizin içerisinde yer alarak tanıtımınızın müşteriye doğrudan yapılmasını ve müşterinin de bu ürünleri taşıması ile doğal yoldan bir canlı reklam oluşmasını sağlayabilirsiniz. Baskılı poşetlerimiz ve baskılı kasap kağıtlarımız son teknoloji ile üretilen ve firma adınızı ya da logonuzu üzerinde taşıyan ürünlerdir. Bu ürünleri toptan bir şekilde satın alarak hızlı teslimat fırsatları ile hemen temin edebilirsiniz. Üstelik baskılı poşet ve baskılı kasap kağıdı ürünlerinde piyasadaki en uygun fiyatları sunmaktayız. Bu fırsatlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Baskılı Poşet

Baskı poşet ürünleri standart boyutlarda üretilmekle birlikte oldukça dayanıklı ve kaliteli ürünlerdir. Firma adınız ya da logonuzun bulunduğu bu poşetleri işletmelerinizde kullanabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlar ile satışı yapılan bu ürünümüz toptan şekilde satılmakta ve uzun süreli poşet ihtiyacınızı da karşılamaktadır. RFTPak Ambalaj tarafından üretilen baskılı ürünlerde son teknoloji baskı teknikleri kullanılmaktadır. Baskılı poşet ürünleri oldukça uzun ömürlü ürünlerdir.

Baskılı Kasap Kağıdı

Baskılı kasap kağıtları kasaplarda kullanılmak üzere tasarlanan ve oldukça hijyenik koşullarda üretimi gerçekleşen bir üründür. Üzerinde yer alan firma adı ya da logo baskıları sayesinde işletmeye özel bir hal alırlar ve markanın itibarının gelişmesinde önemli rol oynarlar. Oldukça uygun fiyatlar ile satışı yapılan kasap kağıtlarımızın Türkiye’nin her yerine teslimat imkanı da vardır.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart