Loading...

Nitril Mavi Eldiven

Nitril petrol bazlı bir koruyucudur ve elle temasın olduğu çalışma alanlarında bedenin korunmasına yardımcı olmaktadır. Ham madde olarak lateks kullanılmadığından alerji yapmaz ve kullanıcısını memnun eden bir yapıya sahiptir. Kullanım alanında pudra tercih edilmeyen sağlık ve gıda sektöründe yaygın olarak tercih edilmektedir. Özellikle sağlık alanında, steril olmadığı için (non steril ürünlerdir) muayene esnasında özellikle Nitril Mavi Eldiven kullanılmaktadır. Tek kullanımlık olması her muayeneye ayrı kullanım olanağı sağlamaktadır. Yırtılma ve delinmelere karşı dayanıklı olarak üretilirler. Elle tam uyumlu olması ve parmak uçlarında bulunan pütürler sayesinde kavrama özelliğini barındırması kullanıcısına büyük rahatlık sağlamaktadır.

Sağlıklı ve Onaylı Ürünler

Nitril Mavi Eldiven sağlıklı, onaylı ürünler tercih edildiği sürece kullanıcısının yüzünü güldürmektedir. Tek kullanımlık hijyenik ürünler sınıfından olan eldivenlerin bazı şartları üzerinde taşıması gerekmektedir. Firmamız tarafından satışa sunulan tüm eldivenler elle uyumlu olup ulusal ve uluslararası bütün standartlara uyumlu bir şekilde üretilmektedir. Eldivenlerimiz tamamen nitril malzemeden oluşturulmakta ve pudrasız olarak satışa sunulmaktadır. Tamamı non steril ürünlerdir. Alerji ve kaşıntı yapmaz kullanıcısına rahat bir çalışma ortamı sunarlar. Tek kullanımlık olmaları sayesinde her yeni hasta için ayrı eldiven kullanma olanağı ile sağlıklı ürünler olduklarını kanıtlamaktadırlar.

Rahat Kullanım

Nitril Mavi Eldiven kullanıcısının çalışma ortamında hareket yeteneğini kısıtlamak yerine ona destek olmaktadır. Her ele kolayca uyum sağlayan yapısı ve parmak uçları pütürlü üretilmesi sayesinde rahat bir kullanım olanağı sağlamaktadır. Tutma ve kavrama işlemleri pütürlü yapılar sayesinde kolaylaşmaktadır. Siz de bu rahatlık ve hijyenden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart