Loading...

Nitril Mavi Eldiven Al

Nitril mavi eldiven hijyenik olması sayesinde hayatımızda birçok alanda kullanılmaktadır. Hastanelerde, güzellik merkezlerinde ve kuaförlerde çokça tercih edilmektedir. Sağlam yapısı sayesinde yırtılma ihtimali yok denecek kadar azdır. Sıcak maddelerden etkilenmez ve yapısında bozulmalar olmaz. Hijyen koşulları gereğince bir defa kullanılması gerekmektedir. Ürünümüz geri dönüşüme uygun olarak üretilmiştir. Hijyenik olması ve sağlam yapısı sayesinde gönül rahatlığıyla iş yerlerinde özel olarak kullanabilir. Elinizin üzerinde oluşturduğu kalın tabaka sayesinde cildinizi tehlikeli maddelerden korumanızı sağlayacaktır. Kömür ve yağlı boya gibi elinizde geçici bir süre leke bırakacak maddelerden sizi koruduğu için elleriniz her zaman temiz olacaktır.

Kullanım Kolaylığı

Pudrasız olduğu için kullanım sonrası ellerinizi yıkamanız gerekmemektedir. Farklı ölçülerde üretilen nitril mavi eldiven her yaşta birey için kullanım kolaylığı sağlamaktadır. İç yüzeyinin pürüzsüzlüğü sayesinde kolayca tak-çıkar işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kolay takılması sayesinde size zaman kazandıracaktır. Ayrıca dış yüzeyinin matlığı ve parmak uçlarının pütürlü olması sayesinde tutuş kolaylığı sağlar. Kum ve un gibi ince öğütülmüş maddelerin tırnak boşluklarına girmesini engellediği için ekstra bir hijyen sağlamaktadır. Bilek bölgelerinde kıvrılmayı önlemek için konulmuş lastikler mevcuttur. Ellerinizi saran rahat ve konforlu bir kullanıma sahiptir.

Kutudan boşaltmaya gerek yoktur. Gönderildiği kutunun özel tasarımı sayesinde eldivenleri kutusundan direk olarak alıp kullanabilirsiniz. Ucuz ve kolay ulaşılır hijyen kaynaklarından olan bu ürüne sitemizden hemen sahip olabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart