Loading...

NİTRİL MAVİ ELDİVEN

Nitril Mavi Eldiven Hijyenik Olması Sayesinde Hayatımızda Birçok Alanda Kullanılmaktadır. Hastanelerde, Güzellik Merkezlerinde ve Kuaförlerde Çokça Tercih Edilmektedir. Sağlam Yapısı Sayesinde Yırtılma İhtimali Yok Denecek Kadar Azdır. Sıcak Maddelerden Etkilenmez ve Yapısında Bozulmalar Olmaz. Hijyen Koşulları Gereğince Bir Defa Kullanılması Gerekmektedir. Ürünümüz Geri Dönüşüme Uygun Olarak Üretilmiştir. Hijyenik Olması ve Sağlam Yapısı Sayesinde Gönül Rahatlığıyla İş Yerlerinde ve Özel Olarak Kullanabilir. Elinizin Üzerinde Oluşturduğu Kalın Tabaka Sayesinde Cildinizi Tehlikeli Maddelerden Korumanızı Sağlayacaktır. Kömür ve Yağlı Boya Gibi Elinizde Geçici Bir Süre Leke Bırakacak Maddelerden Sizi Koruduğu İçin Elleriniz Her Zaman Temiz Olacaktır.

KULLANIM KOLAYLIĞI

Pudrasız Olduğu İçin Kullanım Sonrası Ellerinizi Yıkamanız Gerekmemektedir. Farklı Ölçülerde Üretilen Nitril Mavi Eldiven Her Yaşta Birey İçin Kullanım Kolaylığı Sağlamaktadır.İç Yüzeyinin Pürüzsüzlüğü Sayesinde Kolayca Tak-Çıkar İşleminizi Gerçekleştirebilirsiniz. Kolay Takılması Sayesinde Size Zaman Kazandıracaktır. Ayrıca Dış Yüzeyinin Matlığı ve Parmak Uçlarının Pütürlü Olması Sayesinde Tutuş Kolaylığı Sağlar. Kum ve Un Gibi İnce Öğütülmüş Maddelerin Tırnak Boşluklarına Girmesini Engellediği İçin Ekstra Bir Hijyen Sağlamaktadır. Bilek Bölgelerinde Kıvrılmayı Önlemek İçin Konulmuş Lastikler Mevcuttur. Ellerinizi Saran Rahat ve Konforlu Bir Kullanıma Sahiptir.

Kutudan Boşaltmaya Gerek Yoktur. Gönderildiği Kutunun Özel Tasarımı Sayesinde Eldivenleri Kutusundan Direk Olarak Alıp Kullanabilirsiniz. Ucuz ve Kolay Ulaşılır Hijyen Kaynaklarından Olan Bu Ürüne Sitemizden Sahip Olabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart