Loading...

Niğde Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Ambalajlı ürünler sağlıklı ve pratik olmalarının yanın da önemli birer pazarlama aracıdır. Çünkü işletmelerin yapılarına uygun olarak satın alınan ürünlerde şirket logoları da yer alabilmektedir. Firmamız da işletme yapılarına uygun ambalajlı ürünlerin üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. Niğde Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis de bu ürünlerdendir. Bu ürünlerin üretimini gerçekleştiren firmamız, kaliteli ambalaj kağıtları, özel baskı makineleri kullanmaktadır. Siz de işletmenizin yapısına uygun ambalajlı ürünler satın almak isterseniz web sitemizde bulunan irtibat bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Baskılı Stick Şeker

Stick şekerler, işletmelerin hijyenik bir hizmet sunduğunu gösteren önemli bir ambalajlı üründür. Ayrıca baskılı yani üzerinde şirket logoları da yer aldığında önemli bir reklam ürünü olmaktadır. Firmamız Rftpak Ambalaj da kaliteli ve hijyenik baskılı stick şekerlerin üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. Siz de işletmenizin ihtiyacına uygun stick şekerler için bizimle çalışabilirsiniz.

Hijyenik Baskılı Amerikan Servis

Amerikan servis, masanın veya masa örtüsünün lekelenmesini önlemek amacı ile tabakların altına konmaktadır. Bu ürünler plastik, kumaş veya kâğıttan üretilmektedir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu işletmelerde kullanıldığında genel de bu ürünlerin kağıt olanları tercih edilmektedir. Ayrıca işletmelerin reklamlarının yapılması için de üzerinde logoları yer almaktadır. Firmamız da Amerikan servislerin satışını gerçekleştirmektedir. Siz de logolarınızın yer aldığı baskılı Amerikan servisler için bizi tercih edebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart